Новини компаній
15:00, 20 квітня 2022 р.

Скільки коштує дизайн сайту?

Новини компаній

Кожен сайт має своє «обличчя». Однак під цим словом мається на увазі не лише його зовнішнє оформлення, а й внутрішній зміст. Умовно кажучи, успішний сайт повинен не тільки відразу привертати увагу, але і бути зручним у використанні. Інакше відвідувач не затримуватиметься на ньому, а перейде до конкурентів. А цього не бажають допускати жоден власник Інтернет-бізнесу. Тому і звертається за допомогою до фахівців, які займаються створенням та просуванням веб-ресурсів. Одним із найважливіших етапів робіт є розробка дизайну сайту. Саме тут формується його майбутній вигляд, закладаються основи унікальності та юзабіліті. Зрозуміло, що замовників цікавить, скільки коштує дизайн веб-ресурсу. За якими критеріями визначається вартість таких робіт? Давайте спробуємо розібратися, скільки обійдеться власнику сучасний і грамотний з погляду пошукового просування дизайн.

Скільки коштує дизайн сайту?, фото-1

Правильно ставимо завдання

Хоч би який був тип веб-ресурсу, вимоги до правильного дизайну, в принципі, залишаються однаковими. Звичайно, робота над сайтом-візиткою або лендингом займає менше часу, ніж розробка інтернет-магазину з величезною кількістю товарних позицій або корпоративного порталу зі складною структурою, великим обсягом медіа даних та різноманітною корисною інформацією. Але насамперед у сучасному веб-дизайні важливі:

  • Унікальність — без вражаючої індивідуальності успіху не досягти. Типова помилка – зробити сайт як у конкурентів. Необхідно домогтися, щоб ресурс мав свої власні стиль і шарм. Він має бути пізнаваним — у відвідувача не повинно виникнути підозр, що він десь це вже бачив. Шлях нагору у кожного індивідуальний. Як і підхід до оригінального веб-дизайну. А ось зневага до цієї вимоги, вибір варіанта «як у всіх» — перший крок до невдачі.
  • Зручність перегляду сайту з будь-якого пристрою – смартфона, планшета, ПК, ноутбука – незалежно від розміру діагоналі екрану. Сьогодні ресурси, які не адаптовані під роботу з мобільних пристроїв, просто не індексуються Гуглом. Адже мобільний трафік давно перевищив кількість відвідувань із комп'ютерів та ноутбуків. Тому оптимальним на сьогодні варіантом дизайну стане адаптивна верстка.
  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, простота здійснення покупки чи іншої результативної дії. З будь-якого пристрою оформлення замовлення не повинно викликати труднощів.
  • Вміння затримувати увагу відвідувачів та мінімізувати кількість відмов. Тут все складно та просто одночасно. Користувачеві мережі має бути цікаво залишатися на ресурсі якнайдовше, переглядати одну сторінку за іншою. Зрештою, це збільшує шанси на конверсію. У цьому сенсі продає сайт схожий на фатальну жінку — глянувши на інших, навіть з першого погляду красивіших і привабливіших леді, чоловіки проходять повз. А ось не потрапити в полон чарівності фатальної жінки, зустрівшись з нею поглядом, ніяк не виходить.
Скільки коштує дизайн сайту?, фото-2

Що впливає на вартість розробки дизайну

У ході виконання комплексу робіт фахівці з хорошої веб-студії послідовно:

  • Збирають дані про власника сайту, розбираються у його бізнесі, аналізують нішу та конкуруючі проекти, вислуховують бачення замовника.
  • Розробляють прототип – концепцію майбутнього веб-ресурсу. На підставі такого макету замовник наочно оцінює переваги та можливі недоліки запропонованого рішення.
  • Виконують HTML-CSS верстку, у якій з'єднують прототип з програмним кодом.
  • Підключають розроблений сайт до CMS, наповнюють його створеним професіоналами контентом тощо.

Кожен етап робить свій внесок у формування підсумкової ціни. Однак слід розуміти, що унікальний дизайн потребує не шаблонних підходів. Тому заздалегідь озвучити остаточну вартість без можливості потрапити в тему просто нереально.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...