• Головна
  • У Хмельницькому вручили медалі випускникам
10:14, 17 червня 2022 р.

У Хмельницькому вручили медалі випускникам

У Хмельницькому вручили медалі випускникам

161 золоту та 36 срібних медалей вручили 16 червня, випускникам 11-х класів Хмельницької громади. Це на десяток медалей більше, ніж торік.

Про це розповіла виконуюча обов’язки директора департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Ольга Кшановська.

Вручення золотих та срібних медалей у Хмельницькій громаді цьогоріч проводили на стадіоні біля новозбудованої початкової школи, що у мікрорайоні Озерна. Захід почали хвилиною мовчання.

«43 наших земляка віддали своє життя, аби ви тут, на цьому майданчику, в новій школі могли сьогодні мати урочисту мить. 43 воїни після 24 лютого і майже 80, починаючи з 2014 року. Тому я прошу, щоб ми кожного з них і всіх наших українців, тисячі воїнів, вшанували хвилиною мовчання», - сказав хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Випускник Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького, Андрій, розповів, що у його класі дев’ять медалістів: семеро золотих і двоє срібних.

«Я здобував золоту медаль дуже тяжко. Це 11 років дуже тяжкої роботи. Але дійшов і маю золоту медаль. Це таке досягнення, яке дуже важливе в моєму житті. Я не збираюся зупинятися і буду йти далі», - розповів випускник.

Як розповіла виконувачка обов’язків директора департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Ольга Кшановська, сьогодні випускникам 11-х класів Хмельницької територіальної громади вручили 197 золотих та срібних медалей.

«Деякі діти минулого року не підтвердили золоті медалі. Вони попередні роки здавали зовнішнє незалежне оцінювання, тому ми цього року маємо трішки більшу кількість. Наприклад, у двадцятій школі маємо 14 золотих медалістів. Це одна з найбільших кількостей. Ще у нас є гімназія №2, яка теж лідирує в кількості. І гімназія №1 цьогоріч має 18 золотих медалей», - говорить Ольга Кшановська.

За її словами, медаль дає бонуси при вступі до вищого навчального закладу.

«Медалісти мають певні додаткові бали й пріоритетність. Якщо, наприклад, вони будуть отримувати однакові бали й будуть писати творчий мотиваційний лист, відповідно, будуть звертати увагу і на медаль», - додає чиновниця.

Через повітряну тривогу процес вручення медалей призупинили. Учасники спустились до укриття. Як розповів золотий медаліст з Хмельницької загальноосвітньої школи №1 з поглибленим вивченням англійської мови Ростислав, в укритті дарма час не гаяли – влаштували фотосесію.

«Все це якось неочікувано, тому що у випускників минулих років урочистості були на стадіоні, без тривог. Але цих три секунди, коли тобі вручали медаль, вони так швидко пройшли, а ти чекав цього одинадцять років», - каже випускник.

Після завершення повітряної тривоги, яка у Хмельницькому тривала 40 хвилин, процес вручення медалей відновили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Шкільне життя - це бурхливе море, в якому зустрічаються юність, жага до знань та розкриття життєвих таємниць. Шкільні роки — це свята, подорожі, дружба й перше кохання. У школі ми вчимося дружити, прощати, бути милосердними, а це так важливо в наш час. Крім знань, зі школи ми винесемо найцінніше — вміння бути людиною. Знання — це мудрість.
Оголошення
live comments feed...