• Головна
  • Побудувати басейн під ключ - найкращий варіант
Новини компаній
11:25, 7 липня 2022 р.

Побудувати басейн під ключ - найкращий варіант

Новини компаній

Багато хто в Хмельницькому навіть в цей важкий воєнний час, коли немає можливості нормально відпочити далеко від дому та повсякденних турбот, задумується про охолодження у власному басейні. Але побудувати басейн під ключ – це цілий комплекс робіт. Він насправді є дуже технологічним та здійснюється на основі затвердженого проекту в декілька етапів. Якщо коротко, то саме будівництво басейну стартує підготовкою та риттям котловану, а після встановлення чаші проводиться заливання опалубки та чаші басейну. Далі обробляється  чаша басейну та проводиться установка необхідного обладнання.

Наша компанія Modern Pools займається будівництвом різноманітних стаціонарних басейнів під ключ. Це можуть бути як приватні споруди так і цілі громадські та спортивні водні резервуари. Крім того у нас замовляють встановлення водних комплексів, оснащення аквапарків, атракціони з гірками, різноманітне спеціалізоване обладнання для басейнів. Для оздоблення чаш використовуємо ПВХ плівку, керамічну плитку, керамо-граніт, мозаїку.

Побудувати басейн під ключ - найкращий варіант, фото-1

Основні етапи при будівництві басейнів наступні

1. Початкове планування та створення затвердженого технічного завдання.

На цьому етапі розробляються функції та призначення бажаного басейну, підраховуються максимально допустимі навантаження при експлуатації, затверджуються показники вартості та рентабельності майбутнього об’єкту. Здійснюється:

➡️обґрунтування вибору місця розміщення будівництва;

➡️визначення типу та особливостей конструкції чаші;

➡️розміщення концептуальних зон при необхідності;

➡️визначення параметрів для обладнання та застосовуваних матеріалів.

В кінці цього етапу створюється кошторис об’єкту та затверджується рішення по будівництву басейну.

2. Розробка дизайну:

➡️ проводиться візуалізація чаші на території;

➡️ здійснюється підбір оздоблювальних матеріалів;

➡️затверджується дизайн прилеглого до басейну ландшафту.

По завершенню маємо ескізний проект всього басейну.

3. Проектування:

➡️проводиться та затверджується архітектурне проектування;

➡️проходять технологічні рішення по проекту для системи електропостачання та водної підготовки. Для внутрішніх басейнів також затверджуються системи вентиляції та кондиціювання;

4. Будівництво та обробка чаші, установка обладнання.

Безпосередні будівельні роботи по басейну розпочинаються підготовкою ями (котловану) за допомогою професійної техніки (при малих габаритних розмірах чаші басейну або якщо немає можливості застосовувати механізми можливо викопати вручну).Далі отриманий котлован підготовлюють до заливання бетоном. Біля чаші організовується спеціальне технічне приміщення, в якому розміщується все основного обладнання (воно включає насоси, фільтрувальні установки, устаткування для нагрівання та обробки води). Після цього чашу оклеюють плівкою-лайнером або покривають мозаїкою чи плиткою. По завершенню поступово наповнюють чашу водою та нарешті облаштовують зону біля басейну та прилеглі доріжки.

5. Пуско-налагоджувальні роботи та безпосереднє ознайомлення замовника з умовами експлуатації.

Обов’язково перед здачею басейну в експлуатацію, спеціалісти Modern Pools пускають об’єкт у роботу, тестують його працездатність та в разі потреби виправляють виявлені недоліки. Далі об'єкт передається під ключ щасливому клієнту, йому проводиться інструктаж по користуванню обладнанням, роз’яснюються деталі по догляду та використанню обладнання. 

На протязі всього строку експлуатації наші фахівці здійснюють підтримку всіх клієнтів, при бажанні є послуга сервіс басейну під ключ. Також за необхідності компанія «Модерн Пулс» проводить ремонт та реконструкцію басейнів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...