• Головна
  • Безперебійники для бізнесу: навіщо вони потрібні і як вони працюють
Новини компаній
11:46, 11 серпня 2022 р.

Безперебійники для бізнесу: навіщо вони потрібні і як вони працюють

Новини компаній
Безперебійники для бізнесу: навіщо вони потрібні і як вони працюють, фото-1

Працюючий комп’ютер і робота телевізора після вимкнення мережі. Саме це зазвичай виникає в уяві, коли говорять про «безперебійники» чи як правильно називають ці електричні прилади — джерела безперебійного живлення. Є і безперебійники для бізнесу та промисловості. Познайомитись з асортиментом і купити промисловий ДБЖ можна на сайті https://www.powersol.com.ua/, де пропонують джерела автономного живлення від провідних виробників. Такі прилади відрізняються великою потужністю і можливістю замінити стаціонарне живлення на тривалий час. Але це не всі корисні властивості унікальних ДБЖ.

Промислові безперебійники: що це за таке

Дуже коротко охарактеризуємо промислові зразки безперебійників. Вони мають велику потужність і можуть взяти на себе тимчасово все промислове електронавантаження. Потужність деяких зразків може сягати більше 60 кВА. Цього достатньо, щоб забезпечити енергією невелике підприємство чи малий бізнес-об’єкт сфери послуг.

Тобто можна завершити технічний процес на станку чи іншому обладнанні. Або, наприклад, підтримати роботу насосів, охолоджувачів, кондиціонуючих або вентилюючих приладів. Підприємство не зупиниться і продовжить працювати навіть внаслідок стрімкого падіння напруги і повного вимкнення постачання енергії. Детальніше про роботу потужних ДБЖ та технологію їх виготовлення, обслуговування таких приладів можна подивитись наступне відео

https://www.youtube.com/watch?v=vMENmWVpKKQ

Робота з генератором та системою автоматичного ввімкнення резерву

Якщо є можливість інвестувати в енергетичну безпеку, то кращий варіант — створити практично ідеальне коло електрозабезпечення із трьох компонентів:

  • дизельний генератор живлення;
  • блок автоматичного ввімкнення резерву (АВР);
  • промислове джерело безперебійного живлення.

Тобто під час вимкнення енергії, блок АВР, дає сигнал на переключення живлення до промислового безперебійника. Але паралельно йде команда до генератора, про підключення. Поки генератор набирає своєї потужності, безперебійник підтримує у мережі необхідну потужність. Як тільки генератор може давати необхідну силу та потужність електроенергії, безперебійний переходить у режим очікування. Якщо аварійна ситуація триватиме, то можна знову перейти на живлення з ДБЖ і тимчасово вимкнути генератор. У бак додають запас палива, перевіряють справність. І знову вмикають. Таку систему можна тривалий час підтримувати без зупинки до відновлення живлення від стаціонарної мережі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...