• Головна
  • Успішний виступ хмельничан у складі Збірної України на чемпіонаті світу з кульової стрільби
11:30, 13 серпня 2022 р.

У Франції, у місті Шатору відбувся чемпіонат світу серед дорослих та юніорів з кульової стрільби по рухомій мішені, який тривав з 1 по 10 серпня.

З десяти спортсменів, які представляли Україну, було четверо хмельничан: майстри спорту України міжнародного класу Ігор Кізима, Денис Баблюк виступали серед дорослих, Крістіна Гілевич і Маргарита Тарканій – серед юніорок. Крістіна і Маргарита, багаторазові чемпіонки і рекордсменки Європи, на змаганнях такого рівня ще не виступали. Проте дебют для наших земляків став досить вдалим. Ігор Кізима виборов 2 золоті, срібну та бронзову медалі, а Денис Баблюк – срібну нагороду чемпіонату світу. Крістіна Гілевич посіла четверте і шосте місця, Маргарита Тарканій – четверте і п’яте.

Збірна України, завоювавши 15 медалей, впевнено виборола перше загальнокомандне місце, на другому місці - Швеція (12 медалей), на третьому - Казахстан (2 медалі).

Підготував спортсменів Заслужений тренер України Петро Бардецький.

Вітаємо спортсменів та їхнього наставника з успішним виступом. Бажаємо перемог у наступних змаганнях!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію