• Головна
  • Заглушка еліптична нержавіюча під зварювання
Новини компаній
10:03, 27 вересня 2022 р.

Заглушка еліптична нержавіюча під зварювання

Новини компаній
Заглушка еліптична нержавіюча під зварювання, фото-1

Заглушка еліптична з нержавіючої сталі використовується, щоб заглушити певну частину трубопроводу. Тому перед тим, як використовувати цю деталь, необхідно точно знати, що найближчим часом до цієї ділянки трубопровідної системи нічого не приєднуватиметься. Інакше доведеться заглушку зрізати.

Дана деталь виготовляється з нержавіючої сталі марки AISI 304 згідно стандарту DIN та має відповідні характеристики (діаметр – 52 мм, товщина стінки – 1,5 мм). Тобто такі заглушки – тонкостінні деталі. Товстостінні варіанти виготовляються за стандартом ГОСТ 17379-2001.

Популярні розміри заглушок

Заглушки еліптичні з нержавіючої сталі виготовляються в розмірному діапазоні від 28 мм до 254 мм, оскільки це найбільш затребувані діаметри. Якщо потрібна деталь з іншими параметрами, то її потрібно робити на замовлення.

Також важливо враховувати той нюанс, що дані заглушки – це приварні вироби, і вони приварюються впритул до трубопроводу. Тому необхідно купувати заглушку, розмір якої точно відповідатиме розміру труби.

Стандарти виготовлення заглушок із нержавіючої сталі

Заглушки з нержавіючої сталі марки AISI 304 виробляються відповідно до таких стандартів:

  • SMS;
  • DIN 11850;
  • ГОСТ 17379-2001.

DIN 11850 – це метричний німецький стандарт, найпоширеніший у країнах Європи. Розміри деталей, виготовлених згідно з цим стандартом, відзначаються у міліметрах.

SMS – це шведський стандарт. Розміри деталей вказуються в дюймах, оскільки діаметр виробу неможливо виміряти за допомогою штангенциркуля, то можуть виникнути проблеми під час підбору заглушок. Цей стандарт також є дуже поширеним у країнах Європи, деталі, виготовлені за ним, використовуються на багатьох харчових підприємствах. Виробництво виробів відповідно до стандарту SMS більш економічне в порівнянні з першим варіантом, оскільки такі заглушки мають менші габарити (у тому числі товщину стінок) і, відповідно, на них менша витрата сировини. Але оскільки в Україні він не дуже затребуваний, то вартість деталей, виготовлених згідно з цим стандартом, трохи вища.

Сфери застосування еліптичних заглушок

Заглушка еліптична – досить поширена деталь. Її використовують у багатьох видах трубопровідної системи на різних підприємствах, а також під час виробництва котлів, у нафтогазовій та інших промисловостях.

Заглушки витримують різне середовище, працюють при високих тисках у температурному діапазоні від -70°С до +450°С. А спеціальні деталі витримують ще більш агресивне середовище та тиск робочої рідини до 10 кгс/см, що робить їх більш затребуваними.

Ця заглушка виготовляється у формі половини еліпса у розмірному діапазоні від 20 мм до 800 мм. Приєднується до інших елементів трубопроводу за допомогою зварювання. Її використовують у кожній трубопровідній системі, де робоче середовище транспортується під тиском.

Основні характеристики, за якими необхідно підбирати заглушки:

  • внутрішнє середовище (що воно агресивніше, тим вищими мають бути параметри деталі);
  • робочий тиск;
  • агресивне робоче середовище – у такому разі деталь повинна бути міцною та товстостінною, також важливо враховувати матеріал, з якого вона виробляється, тому що в кислотному (або іншому хімічному) середовищі можуть виникнути різні реакції.

Купити заглушку еліптичну під зварювання в Україні

У нашому інтернет-магазині fiting.top зібрано широкий асортимент заглушок різних розмірів. Товари відправляються швидко по всій території України за допомогою компанії Нова Пошта. Для консультації звертайтесь до наших фахівців, вони дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати відповідну деталь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...