• Головна
 • Все, що ви хотіли знати про насоси для відкачування мулу
Новини компаній
12:00, 23 листопада

Все, що ви хотіли знати про насоси для відкачування мулу

Новини компаній

Проживання в приватному будинку має безліч переваг: відсутність галасливих сусідів, власна земельна ділянка, красива природа навколо й таке інше. При цьому не варто забувати й про недоліки. Один із них полягає в тому, що власникам заміських будинків доводиться вирішувати певні проблеми, з якими зазвичай не стикаються мешканці мегаполісів. Наприклад, іноді виникає потреба відкачувати брудні стоки чи почистити свій ставок. У такому разі можна скористатися послугою спеціалізованої фірми, але  можна також  купити насос для відкачування мулу та на довгі роки забезпечити себе корисним обладнанням.

Все, що ви хотіли знати про насоси для відкачування мулу, фото-1

З чого складається  занурювальний насос для  мулу і як він працює?

Основні компоненти:

 • Абразивостійкий корпус.

 • Електричний двигун.

 • Робоче колесо.

 • Уліта.

 • Агітатор.

Що стосується принципу роботи такого обладнання, багато в чому він схожий на те, як функціонують стандартні відцентрові пристрої. Корпус насосу виготовлений з верхнім випускним патрубком, тому рідина, яка перекачується охолоджує двигун навіть при неповному зануренні такого насоса. Двигун приводить в рух обертання робочого колеса-крильчатки та захоплення рідини, яка за рахунок відцентрової сили надходить у корпус й прямує далі (її ніби виштовхує нова гідросуміш). Наявність агітатору забезпечує додаткове перемішування рідини та в’язких мулових відкладень.

Все, що ви хотіли знати про насоси для відкачування мулу, фото-2

Де можна використовувати насоси для відкачування мулу?

Таке обладнання найчастіше використовується у металургії, будівництві та інших промислових галузях. Воно ідеально підходить для виконання різних завдань. Наприклад, з його допомогою можна очищати траншеї на будівельних майданчиках (щоб надалі прокласти у них трубопроводи, кабелі чи заливати фундамент), викачувати мул та донні відкладення, днопоглиблювати канали, намивати пляжі (перекачувати пісок), видаляти осад з відстійників тощо. Цілком не дивно, чому цей пристрій називають універсальним.

Як правильно вибрати занурювальний насос?

Відкачувати мул не так просто, як може здатися на перший погляд. Тут точно не обійтися без ефективного обладнання, яке потрібно правильно вибрати. В іншому випадку пристрій буде некоректно працювати й не зможе впоратися з поставленими завданнями.

При цьому насос для очищення ставка від мулу виправдає ваші очікування, якщо звернути увагу на:

 • Показник потужності двигуна. Як зрозуміти, якої потужності буде достатньо для повноцінної роботи обладнання? Для цього потрібна інформація про характеристики рідини, що перекачується, і частинок, які вона містить.

 • Надійність. Вам доведеться працювати з в'язкою речовиною, через яку апарат може легко засмітитися. Не варто забувати про наявність агітатору, який буде додатково змішувати злежаний осад чи мул і забезпечить роботу насосу належним чином.

 • Розмір твердих частинок. Перед покупкою насосу переконайтеся, що він розрахований на важкий режим роботи та зможе впоратися з тими чи іншими твердими  чи в’язкими рідинами.

 • Матеріал. Ідеальним варіантом є моделі, що виготовляються із чавуну.

 • Виробник. Ви точно не помилитеся, якщо придбаєте насос від компанії зі світовим ім'ям, яка спеціалізується на створенні подібного обладнання та успішно займається своєю діяльністю вже довгі роки. Одним із таких брендів можна назвати Tsurumi.

Насос для відкачування мула вже давно став незамінним помічником як для мешканців заміських будинків, так і працівників промислових підприємств. Він чудово справляється із завданням перекачування гідросуміші, що містить абразивні речовини, а також може використовуватись у різних сферах, значно полегшуючи робочий процес.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...