
17:32, 9 грудня 2022 р.
На Хмельниччині суд покарав водія, який напідпитку тікав від копів

Водій в суді визнав свою провину.
В Хмельницькій області суд оштрафував на 17 тисяч та позбавив права керування транспортними засобами на строк один рік водія, який після вживання алкоголю сів за кермо.
Про це стало відомо з постанови Красилівського районного суду від 7 грудня.
Суд встановив, що епізод стався на початку листопада.
Обвинувачений керував автомобілем "Ford". Майже опівночі автомобіль їхав в селищі Антоніни і на вимогу працівника поліції про зупинку транспортного засобу не зупинився.
В результаті переслідування автомобіль обвинуваченого було заблоковано. Правоохоронці помітили у водія ознаки алкогольного сп'яніння (запах алкоголю з порожнини рота, порушення координації рухів, порушення мови). При цьому від проходження огляду на стан алкогольного сп'яніння на місці зупинки та в медичному закладі водій відмовився.
В суді обвинувачений свою провину визнав та підтвердив розповідь правоохоронців. В результаті суд вирішив оштрафувати водія на 17 тисяч гривень та позбавити права керування транспортними засобами на один рік.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:20
14 березня
14:32
14 березня
12:34
14 березня
ТОП новини
Оголошення
09:40, 6 березня
09:35, 6 березня
09:37, 6 березня
09:38, 6 березня
09:48, 16 березня
live comments feed...