• Головна
  • Мікрофінансові організації України - порядок оформлення позики
Новини компаній
09:34, 17 грудня 2022 р.

Мікрофінансові організації України - порядок оформлення позики

Новини компаній

Усі мікрофінансові організації на сайті lkredit мають дозвіл на право діяльності на кредитному ринку України. Із позичальниками укладають договір із чесними умовами співробітництва.

Як вибрати компанію?

Потенційному позичальнику слід звернути увагу на такі критерії:

  • добова процентна ставка – серед вигідних пропозицій можна знайти безвідсоткові позики для новачків та бонуси у вигляді зниження процентної ставки для постійних клієнтів;
  • термін дії договору – можна вибрати період від одного-двох днів до року, але не всі компанії пропонують такі варіанти;
  • розмір ліміту – для новачків можуть бути встановлені обмеження за сумою першої позики (до 5000 грн.). Під час подання заявки на більшу суму слід бути готовим до менш вигідних умов, включаючи збільшену процентну ставку, скорочений період користування коштами;
  • територіальна прив'язка має значення лише тому випадку, коли позичальник хоче отримати кредит готівкою.

Процедура оформлення мікрокредиту

Послугою можуть скористатися всі громадяни України віком від 18 до 70 років, деякі МФО можуть встановлювати інші вікові рамки – від 21 до 65 або 90 років.

На сторінці https://ikredit.in.ua/mfo/ розміщено МФО України з ліцензією НБУ. У зведеній таблиці представлені відомості про добову відсоткову ставку, величину позики, термін кредитування.

Вибравши відповідне МФО, необхідно перейти на його сайт, заповнити анкету та прикріпити всі необхідні документи. Під час подання заявки слід зазначати реквізити картки або іншого платіжного засобу, оформленого на потенційного позичальника. Однією з вимог МФО є верифікація з тимчасовим резервуванням невеликої суми. Номер телефону також повинен бути особистим, електронну угоду підписують за допомогою коду смс. У більшості компаній заявки обробляються автоматично.

Мікрофінансові організації України - порядок оформлення позики, фото-1

До підтвердження угоди необхідно уважно ознайомитися з умовами договору, включаючи наявність наявність таких послуг як пролонгація, реструктуризація та грейс-період.

Отримано відмову від МФО – що робити

Відсоток схвалених заявок на мікрокредити високий. Найчастіше відмови приходять, якщо при заповненні анкети були допущені помилки або вказані неправдиві відомості. Деякі МФО можуть також відхилити заявку через погану кредитну історію.

У разі відмови слід звернути увагу на маловідомі МФО. Агрегатор lkredit розміщує на своєму сайті нові легальні компанії із високим відсотком схвалення.

Плюси та мінуси звернення до МФО

Клієнти кредитних компаній отримують вигідні переваги:

  • ​​подати заявку можна дистанційно;
  • від клієнтів не вимагають довідки про доходи, банківські виписки, заставну суму та поруку;
  • гроші зараховуються на картку миттєво;
  • позику можна отримати навіть з поганою кредитною історією;
  • при повторному обігу позичальники можуть розраховувати на вигідні пропозиції – знижену відсоткову ставку;
  • вся інформація про позику доступна в персональному кабінеті.
Мікрофінансові організації України - порядок оформлення позики, фото-2

До недоліків МФО можна віднести невеликий термін та суму кредитування для нових клієнтів. За надання кредиту деякими компаніями стягується комісія, інформацію слід уточнити заздалегідь до підписання договору. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...