• Головна
  • Психологічний портрет залежного від алкоголю
Новини компаній
15:28, 22 грудня 2022 р.

Психологічний портрет залежного від алкоголю

Новини компаній

Алкоголізм – складне захворювання, що поєднує в собі фізичні та психологічні аспекти. Якщо ви читаєте цю статтю, то можливо вам чи вашим близьким потрібна допомога. Не варто соромитися наявності проблеми, головне – вчасно звернутися до наркологічного центру. Ризик виникнення алкоголізму підвищують такі психологічні чинники як негативний приклад батьків, схильність до втечі від проблеми (сп’яніння як втеча від реальності), низька самооцінка та інше. Приватна наркологічна лікарня пропонує ефективні та безпечні методи лікування алкоголізму. За потреби можна викликати бригаду фахівців додому або замовити трансфер. Не затягуйте зі зверненням, адже лікування на початкових стадіях залежності відбувається швидше і дешевше, ніж на пізніх.

  • Анонімність гарантовано.
  • Сім програм лікування алкоголізму.
  • Стійка ремісія.
Психологічний портрет залежного від алкоголю, фото-1

Гіпертрофована тяга до спиртного може бути наслідком такої патологічної схеми: стрес провокує до вживання алкоголю, сп’яніння викликає полегшення, настання тверезості. В мозку формується установка «ефективного» способу боротьби зі стресом, який рано чи пізно призведе до непоправних наслідків для здоров’я. Також настання тверезості може супроводжуватися почуттям провини, тому залежна людина знову починає пити, щоб заглушити важкий емоційний стан.

Який вигляд має пияка (психологічний портрет)?

Такі люди погано контролюють свої реакції. У тверезому стані їх самооцінка на низькому рівні, а коли вип’ють – то більш впевнені у собі. Пасивно-агресивний тип поведінки: нічого не змінює, навіть коли розуміє, що все погано, але зривається на крик, коли мова йде про якісь проблеми, які потребують розв’язання. Залежні люди досить часто звинувачують у своїх невдачах всіх довкола, тільки не себе.

Впізнали когось чи може себе? Не варто соромитися, достатньо звернутися за допомогою до фахівців центру «Медлюкс». Комплексний підхід передбачає не лише використання фармакологічних препаратів, а й проведення психосоціальної роботи з пацієнтом. В основі ефективного лікування має лежати якісна мотиваційна робота. Хороші результати демонструє групова терапія. Термін лікування триває від кількох місяців до кількох років та залежить від стадії алкоголізму, мотивації пацієнта. На відміну від державних установ, приватний наркологічний центр не ставить залежного на облік, гарантує повну конфіденційність лікування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...