• Головна
  • Яку допомогу надає Just Export українським компаніям, які бажають працювати на міжнародному ринку
Новини компаній
16:49, 28 грудня 2022 р.

Яку допомогу надає Just Export українським компаніям, які бажають працювати на міжнародному ринку

Новини компаній
Яку допомогу надає Just Export українським компаніям, які бажають працювати на міжнародному ринку, фото-1

Продавати продукцію української компанії за кордоном можна вже навіть через місяць

Після нападу РФ на нашу країну, в ній сталося багато змін. Вони торкнулися всіх фронтів – як воєнного, так і економічного. Вітчизняному бізнесу дуже складно продовжувати свій розвиток, але він все ж таки намагається підтримати своїх працівників та всю Україну. Деякі виробники працюють над тим, щоби вийти на європейські ринки. Це може допомогти їм втримати позиції та почати розвиватися. Адже зараз український бізнес як ніколи прагне рости та збільшувати дохід. І саме зовнішній ринок — це можливість залучити нових клієнтів та отримати новий рівень доходу, почати заробляти навіть більше, ніж до великої війни.

Однак, вихід на нові ринки викликає багато питань, складних для власників бізнесу. Перш за все, підприємець повинен розуміти, як знайти надійного закордонного партнера, як дати правильну оцінку ринку тощо.

Щоб не зробити помилок і зекономити час, краще звернутися до Just Export – компанії, працівники якої допомагають фірмам з України вийти на європейський ринок. Команда складається з досвідчених професіоналів, які вже 5 років працюють в цьому секторі. Вони допомогли вітчизняним компаніям розпочати працю і експортувати товари в більш ніж 22 країни.

Що пропонує своїм клієнтам Just Export

Завдяки компанії Just Export вітчизняним компаніям стає набагато легше розпочати працю на міжнародних ринках. Її фахівці допомагають своїм клієнтам знайти потенційних покупців продукції в країнах ЄС. Так, менеджери компанії спілкуються з працівниками закордонних фірм про те, чи бажають вони познайомитися з українськими виробниками, щоб дізнатися про можливість співпраці.

Яку допомогу надає Just Export українським компаніям, які бажають працювати на міжнародному ринку, фото-2

Таким чином, фірма з України може не витрачати свій час на пошуки потенційного закордонного партнера, також зникає потреба в пошуках контактів менеджерів, що ухвалюють рішення про співпрацю. Завдяки Just Export українські виробники більш не змушені безкінечно спілкуватися з секретарями, щоб врешті-решт вийти на керівника і почути особисто від нього відповіді на важливі питання: чи цікава компанії співпраця з українською фірмою, чи працює вона взагалі з конкретною продукцією. Всю цю попередню роботу виконують у Just Export.

Послуги, які Just Export надає своїм замовникам

  • Клієнтська база – дуже важлива послуга, в межах якої фахівці компанії, згідно з запитом замовника, готують для нього єдину у своєму роді базу цільових клієнтів з тих країн, які його цікавлять. В такій базі знаходяться контакти тих фірм, які вже співпрацюють з українськими компаніями або зацікавлені в подібній співпраці. Такий перелік формується упродовж приблизно 7 днів та навіть більше, а це означає, що за декілька тижнів замовник отримає від Just Export базу з двохсот – трьохсот клієнтів, опрацювавши яких можна буде знайти майбутніх партнерів.
  • Лідогенерація, яка передбачає опрацювання знайдених контактів спеціалістами Just Export для виявлення тих фірм, які бажають співпрацювати з конкретним українським постачальником. Таким чином, підприємець з України отримує перелік "гарячих" лідів, які працюють з подібною продукцією і зацікавлені в співпраці з ним у найближчому майбутньому.
  • Школа Експорту. Саме таку назву має навчальний курс для власників фірм, що бажають вийти зі своїм товаром на міжнародний ринок, але не робили цього раніше. Він складається з 8 уроків, в яких викладається теорія та містяться практичні завдання. Після ретельного їх виконання у підприємця обов’язково буде декілька контактів європейських компаній, зацікавлених в співпраці.

Фахівці Just Export вважають, що вітчизняний бізнес, тим паче за умови чинних митних послаблень, здатен робити впевнені кроки до експорту. Завдяки цьому буде робитися важлива справа зі зростання конкурентоспроможності української продукції у ЄС. Бренд України сьогодні став шалено популярним, тому при співпраці з Just Export український виробник зможе легше потрапити на полиці європейських магазинів та впевнено почуватися серед світових брендів.

Щоб дізнатися про Just Export більше, заходьте на https://just-export.com.ua.

Телефони: +38 (067) 2514399, +38 (067) 2514391

Адреса електронної пошти: [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...