• Головна
  • Приватна швидка медична допомога: ТОП-3 відмінності від звичайної «швидкої»
Новини компаній
11:52, 16 січня

Приватна швидка медична допомога: ТОП-3 відмінності від звичайної «швидкої»

Новини компаній

Приватна швидка медична допомога і державна «швидка» відрізняються не тільки назвами. У кожної із служб свої переваги. Проте якщо є договір із приватним медичним центром, можна скористатись саме такою медичною послугою. Приватна медична допомога, зокрема саме у напрямку надання приватної швидкої допомоги, діє у клініці «Імпульс». Більше про роботу клініки, про напрямки її роботи читайте на сторінці https://impuls24.com.ua/uk/. Тут також можна дізнатись про напрямки консультування пацієнтів, роботу різноманітних відділень та можливості діагностики і реабілітації.

Приватна швидка медична допомога: ТОП-3 відмінності від звичайної «швидкої», фото-1

Виклик і приїзд за вимогою пацієнта

Необхідність приїзду швидкої – це право самого потенційного пацієнта. Спеціалісти клініки одразу приїздять на виклик, оскільки ухвалює рішення не диспетчер чи якийсь інший експерт. А сам пацієнт чи його родина. Є лише один критерій – необхідність прибуття професійної лікарської групи та надання, за потреби, всіх видів невідкладної допомоги.

Для прийому дзвінка щодо виклику потрібно декілька секунд, а для формування термінового виїзду та направлення автомобіля за адресою – до 3 хвилин.

Комплекс заходів і стабілізація стану пацієнта

На місці, спеціалісти швидкої приватної допомоги проводять огляд пацієнта і за необхідності:

  • одразу реагують на стан пацієнта, використовуючи наявні засоби;
  • стабілізують стан пацієнта;
  • здійснюють всі заходи, у відповідності до протоколів надання допомоги, для недопущення погіршення стану.

Якщо є необхідність, одразу ухвалюється рішення про термінове транспортування до лікарні, де можна терміново провести всі необхідні діагностичні дослідження: КТ, МРТ, електрокардіограму, ультразвукову діагностику, взяття аналізів.

Транспортування у клініку по Україні та в межах країн ЄС

Унікальність надання послуги приватної швидкої медичної допомоги у тому, що може надаватись допомога також у терміновому транспортуванні для надання спеціалізованої, профільної допомоги у спеціальних медичних центрах в Україні або за межами України - в державах Європи. Транспорт, який застосовується приватною швидкою завжди готовий до тривалого перевезення із збереженням всіх необхідних опцій щодо підтримки в належному стані здоров’я пацієнта.

Супровід пацієнта – спеціалісти «швидкої», що за потреби одразу відреагують на реакцію пацієнта та зможуть продовжити стабілізацію стану. Такий спосіб обслуговування пацієнтів може врятувати життя та надати медичну допомогу у критично важливий для відновлення здоров’я, час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...