• Спортсмени з Хмельниччини відзначилися на змаганнях (ФОТО)
13:58, 19 січня 2023 р.

Спортсмени з Хмельниччини відзначилися на змаганнях (ФОТО)

Переможні стрибки подолян у Львові

У манежі Львівського державного університету фізичної культури в минулу суботу проведено ХХIV турнір з легкої атлетики зі стрибків у висоту – “Меморіал Олексія Дем’янюка”. Традиційно ці змагання мають міжнародний статус, проте, не цього року: через війну у Львові змагалися лише українські стрибуни. Змагання зібрали близько 100 спортсменів з Тернопільської, Львівської, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Чернігівської, Дніпропетровської, Вінницької, Хмельницької областей та Києва.

Хмельниччину гідно представили вихованці Кам’янець-Подільської ДЮСШ №1. Зокрема, юнаки Гуменецького ліцею відзначилися у віковій категорії U16: Андрій Кшемінський подолав 1м 65см і став переможцем, друге місце з таким же результатом посів Артем Чапай, а перспективний Максим Драч завершив свій виступ на 5 позиції (1м 55 см). Готували спортсменів до змагань тренер-викладач ДЮСШ №1 м.Кам’янець-Подільський Микола Дубчак і вчитель фізичної культури Гуменецького ліцею Сергій Кшемінський.

Серед юніорів U20 з особистим досягненням 1м 85см 6 місце посів Максим Мороз, 2005р.н., яким опікується тренер Кам’янець-Подільської ДЮСШ №1 Михайло Моспан.

Закривали програму турніру жіночі змагання. У підсумку з найкращим результатом сезону в світі переможницею стала Ярослава Магучіх з Дніпра. Їй першій серед легкоатлеток вдалося подолати двометрову висоту в зимовому сезоні 2002-2003рр.

Дякуємо воїнам ЗСУ за можливість тренуватись та виступати на змаганнях. Все буде Україна!