• Головна
  • У Хмельницькому стартував конкурс читців "Квітка Прометея"
12:33, 25 січня

У Хмельницькому стартував конкурс читців "Квітка Прометея"

У Хмельницькому стартував конкурс читців "Квітка Прометея"

Хмельницький міський Будинок культури запрошує долучитися до участі у ІІІ Відкритому міському конкурсі читців «Квітка Прометея - 23» до Дня народження Лесі Українки.

Про це інформують на сторінці Хмельницького міського будинку культури у соцмережі.

До участі в конкурсі запрошують учнів 1-11 класів загальноосвітніх та мистецьких шкіл Хмельницької міської територіальної громади та студентів вищих навчальних закладів. На конкурсну програму учасники обирають два твори українською мовою, один з яких має бути обов'язково авторства Лесі Українки. Твори мають бути різноманітними та різножанровими за стилями: поезія, лірика, проза, уривки, байки тощо.

Мета конкуру - популяризація української мови та літератури, виявлення обдарованої учнівської та студентської молоді, культурного, естетичного, патріотичного виховання та сприяння у глибшому ознайомленні та вивченні молоддю творчої спадщини Лесі Українки.

Онлайн конкурс триватиме з 23 січня по 22 лютого у ІV етапи:

І етап: в учбовому закладі з 23 до 31 січня 2023 року відбуваються внутрішні конкурсні огляди, під час яких визначають представників закладів для участі у загальноміському конкурсі.

ІІ етап: з 1 до 17 лютого 2023 року переможці І етапу конкурсу надсилають на електронну адресу Хмельницького міського будинку культури [email protected] анкету, форма якої додається, та відео виступу учасника.

ІІІ етап: з 20 до 23 лютого 2023 року у Хмельницькому міському будинку культури компетентне журі перегляне відео виступів учасників з визначенням переможців.

ІV етап: 22 лютого2023 року, напередодні Дня народження видатної письменниці Лесі Українки, у Хмельницькому міському будинку культури відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу читців «Квітка Прометея – 23» з подальшою презентацією відео виступів переможців на сторінці у мережі Facebook.

Учасники та переможці отримають дипломи «За участь» та дипломи за І, ІІ, ІІІ місця і цінні подарунки, які будуть надіслані на електронну пошту учасників за адресою, вказаною в анкеті учасника.

Участь в онлайн конкурсі є безкоштовною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#культура #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...