• Головна
  • Хмельницький розвиває міжнародні муніципальні партнерства
08:18, 4 лютого

Хмельницький розвиває міжнародні муніципальні партнерства

Хмельницький розвиває міжнародні муніципальні партнерства

Заступник міського голови Микола Ваврищук спільно з фахівцями Управління економіки міської ради та Комунальної установи «Агенція розвитку Хмельницького» провів відеоконференцію щодо започаткування «чотиристороннього солідарного партнерства» Страсбург – Дрезден – Штутгарт – Хмельницький. Таке міжнародне партнерство на рівні міст є унікальним як для України, так і для країн міст-партнерів.

Співпрацю заплановано започаткувати в рамках проекту «Муніципальні партнерства з Україною», що реалізується за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) і надає підтримку муніципалітетам Німеччини та України, які мають партнерські відносини.

У відеоконференції спільно з представниками Страсбурга, Дрездена та Штутгарта обговорили можливі напрямки майбутньої співпраці та наступні кроки до започаткування нашого партнерства на офіційному рівні.

«Страсбург – Штутгарт – Дрезден – Хмельницький. Саме в такому форматі сьогодні спілкувалися онлайн.

Вероніка Бертоль (заступник мера Страсбурга), Керстін Ціммерман (керівник офісу мера Дрездена), Андреа Клетт-Айнінгер (керівник офісу мера Штутгарта) висловили свою підтримку Україні та Хмельницькому.

Міжнародна співпраця є дуже важливою як сьогодні, так і на майбутнє», - зазначив заступник міського голови Микола Ваврищук на власній сторінці у мережі Фейсбук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...