• Головна
  • Що таке вапорайзер і для чого він призначений?
Новини компаній
17:00, 16 лютого

Що таке вапорайзер і для чого він призначений?

Новини компаній

На заміну традиційному палінню з'являється все більше альтернативних методів, таких як електронні цигарки та вапорайзери. Якщо електронні цигарки призначені для випаровування виключно нікотинових рідин, то вапорайзери дозволяють випаровувати сухі трави та сировину інших консистенцій. Деякі моделі вапорайзерів мають можливість випаровувати різні типи сировини та поставляються з необхідним набором комплектуючих.

Що таке вапорайзер і для чого він призначений?, фото-1

Що таке вапорайзер

Вапорайзер - це пристрій, що дозволяє нагрівати та фільтрувати суміші, що часто містять нікотин. Вони ідеально підходять як для користувачів, що палять, так і для некурців. Такий спосіб нагрівання допомагає повністю видалити токсичні речовини (канцерогени) активної речовини, що дозволяє використовувати рідку форму активних інгредієнтів для створення електронних рідин. Вапорайзери працюють по-різному: є пристрої коробчастої форми з нагрівальними котушками або трубками, які при нагріванні виділяють пару, інші нагадують форму ручки, і в них немає нагрівального елемента - замість нього використовується суха технологія.

Залежно від типу нагрівального елемента виробництво газу може здійснюватися без виділення диму. Цей процес дозволяє перейти від паління до вейпінгу, нічого не змінюючи. Вапорайзери є чудовою альтернативою цигаркам і допоможуть вам покращити своє здоров'я, повністю відмовившись від паління!

Для чого потрібен вапорайзер

Вапорайзер - це електронний пристрій, який виробляє пару речовини, яку ви хочете палити, без запалення. Основними частинами будь-якого вапорайзера є нагрівальний елемент, атомайзер та резервуар. Атомайзер використовується для отримання рідких або твердих інгредієнтів, необхідних створення хмари vape. У резервуарі зберігається рідина, яка під час роботи нагрівального елемента піднімається вище точки кипіння води та потім випаровується, перетворюючись на пару, утворюючи чисту пару. Щоб не нашкодити своїм легеням, ви можете отримувати задоволення від паління без шкоди для себе за допомогою вапорайзера.

Спочатку прилад призначався для медичних цілей і називався небулайзером. Якщо ви цього не знали, то ви у добрій компанії! Проте з того часу пристрій змінив свої характеристики та завоював популярність серед курців як безпечна альтернатива традиційному палінню.

Що відбувається всередині вапорайзера

Випар - це процес, в якому активні елементи речовини вивільняються при докладанні тепла (нагрівання) без згоряння. Простіше кажучи, речовина нагрівається, але згоряє. Це важлива відмінність, оскільки при горінні речовини стають денатурованими. Денатурація речовини - це хімічна зміна, що відбувається на молекулярному рівні. Внаслідок цього змінюється молекулярна структура речовини.

При нагріванні пари виділяються у повітря, але не згоряють. Без згоряння молекулярна структура речовини не змінюється. Процес випаровування відбувається, коли деякі матеріали нагріваються до надзвичайно високої температури.

Відмінність вапорайзера від електронної цигарки

Вапорайзер краще, ніж вейп, тому що він працює з чистим рослинним матеріалом. Ви самі можете спробувати чистоту вапорайзера, і після нього вам не захочеться брати в руки звичайну цигарку. Вдихати легкі хмари за повної відсутності диму та домішок смол набагато приємніше. І вагомим аргументом, чому вапорайзер кращий за вейп, є його відносна безпека, адже він працює на чистій рослинній сировині.

Ви можете вдихати різні аромати, суміші чи трави. Деякі люди використовують вапорайзер для паління сухих матеріалів без домішок, інші - для рідин, що містять пропіленгліколь, гліцерин і нікотин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...