
17:29, 28 лютого 2023 р.
Більшість українських біженців у ЄС хочуть повернутися додому - опитування

Лише третина українців у ЄС має оплачувану роботу, 79% зіштовхуються із фінансовими труднощами.
Кожен третій український біженець почувається частиною суспільства в приймаючій країні, але стільки ж хотіли б повернутися додому. Про це свідчать дані опитування Агентства ЄС із основних прав (FRA), пише Politico.
Майже половина опитаних заявили, що почуваються пригніченими, при цьому 61% респондентів сказали, що з моменту прибуття до приймаючої країни вони з оптимізмом дивляться в майбутнє.
Однак лише третина українців має оплачувану роботу, 79% заявили, що зіштовхуються із фінансовими труднощами.
Мова є основною перешкодою для отримання роботи: чверть опитаних заявили, що не володіють мовою країни, де зараз живуть, а 41% сказали, що володіють, але погано.
В онлайн-опитуванні, яке тривало з серпня по вересень 2022 року, взяли участь 14 685 українських біженців, які проживають у Болгарії, Чехії, Естонії, Німеччині, Угорщині, Італії, Польщі, Румунії, Словаччині та Іспанії.
Нагадаємо, за даними Агентства ООН у справах біженців, з початку війни понад 8 мільйонів українських біженців виїхали до іншої європейської країни, а близько 4,8 мільйона подали заяву на отримання тимчасового захисту в одній із країн ЄС.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
00:28, 6 травня
119
11:09, 4 травня
07:16, 14 травня
17
18:59, 14 травня
12:18, 13 травня