
12:17, 11 березня 2023 р.
У Хмельницькому районі в ДТП травмувався 19-річний юнак

Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 10 березня, близько 10:40 в селі Грузевиця по вул. Центральній.
Між автомобілем «Фольксваген», за кермом якого перебував 24-річний хмельничанин, та автомобілем «Сітроен» під керуванням 29-річної місцевої жительки відбулося зіткнення. Після цього «Сітроен» в некерованому стані в’їхав у продуктовий магазин, який розташований на узбіччі.
Внаслідок аварії 19-річний пасажир автомобіля «Сітроен» отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований до медичного закладу.
За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України і наразі встановлюють усі обставини події.
Сектор комунікації поліції Хмельницької області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:03
13 червня
11:00
13 червня
16:47
11 червня
ТОП новини
Оголошення
17:38, 3 червня
17:38, 3 червня
17:38, 3 червня
11:22, 2 червня
17:38, 3 червня
live comments feed...