• Головна
  • Самолігуючі брекети – ціна виправлення зубів
Новини компаній
11:54, 23 березня 2023 р.

Самолігуючі брекети – ціна виправлення зубів

Новини компаній

Багато людей знаходяться в пошуку ідеальної посмішки. Однією з перешкод в досягненні такої цілі можуть стати криві зуби. Одним зі способів виправлення зубів є носіння брекетів. Однак, традиційні конструкції можуть бути досить не зручними у відчуттях та в догляді за ними. Самолігуючі брекети – це відмінна альтернатива, яка має безліч переваг.

Самолігуюча брекет система виглядає приблизно так само, як і звичайна брекет система, але має відмінність в способі фіксації дуги. Це тип брекетів, який не потребує еластичних кілець для закріплення дроту. На конструкціях є вбудовані замки, які затримують дріт, що надає стабільність та підтримку управління зубами. Ортодонтична система може виготовлятися з різних матеріалів, включаючи метал, кераміку або напівпрозорий матеріал, такий як скло.

В традиційних брекетах дуга повністю знерухомлена. Коли зуби змінюють своє місцеположення – дуга залишається на попередньому місці. Тому необхідно відвідувати стоматолога 1-2 рази на місяць для корекції, яка кожного разу викликає відчуття здавленості на зуби.

В самолігуючих системах дуга не має сильної натяжки. Це дозволяє рідше відвідувати ортодонта та мати комфортні відчуття під час носіння конструкції.

Самолігуючі брекети – ціна виправлення зубів, фото-1

Брекети самолігуючі: види й переваги

Існує безліч ортодонтичних систем, які дозволяють підібрати для кожного пацієнта свій відповідний варіант. Самолігуючі брекети поділяються за матеріалом виготовлення:

  • Керамічні самолігуючі брекети. Мають прозорі замки й естетичний вигляд. Стали популярними серед пацієнтів, які хочуть отримати ефективне та непомітне розв'язання стоматологічних проблем. Кераміка, з якої виготовлені брекети, має природний колір зубів, тому практично непомітна при посмішці. Це особливо важливо для дорослих, які не хочуть, щоб конструкції були помітні під час спілкування.
  • Металеві самолігуючі брекети. Ціна на них значно дешевша за керамічні та сапфірові. Виготовляються вони з металу високої якості, що забезпечує міцність та довговічність. Ефективні у корекції прикусу та вирівнюванні зубів. Дозволяють досягти бажаного результату за короткий час.
  • Сапфірові самолігуючі брекети. Виготовляються з монокристалічного сапфіру – матеріалу, який відрізняється високою твердістю та стійкістю до зношування. Однією з головних переваг є зовнішній вигляд. Сапфіровий матеріал має прозору структуру, що дозволяє брекетам практично невидимо злитися з емаллю зубів. Це особливо важливо для людей, які хочуть підкреслити красу своєї посмішки й не хочуть, щоб конструкції були помітні.

Брекети самолігуючі поділяються в залежності від розташування на:

  • Вестибулярні. Кріпляться на зовнішній поверхні зубів.
  • Лінгвальні. Один з видів ортодонтичних брекетів, які встановлюються на зуби з внутрішньої сторони щелепи, тобто зі сторони язика та піднебіння. Їх також іноді називають "внутрішніми" скобками, оскільки вони розміщуються всередині рота та не видимі зовні.

У зв'язку з тим, що лінгвальні брекети є більш складними у встановленні та догляді, вони можуть бути дорожчими, ніж традиційні брекети.

Самолігатурні брекети: правильний догляд

Доглядати за самолігатурними брекетами легше, ніж за класичними завдяки відсутності гумок, на які накопичується їжа. Однак, ретельний догляд і гігієна ротової порожнини все ж таки необхідні. Це допоможе запобігти карієсу та зубному нальоту. Основи догляду:

  • Особиста гігієна порожнини рота. Розпочати необхідно з очищення зубів щіткою. Щітка повинна мати м'яку щетину. Очищати зуби необхідно вверх-вниз та по колу навколо брекета, щоб добре видалити залишки їжі та нальоту. Також можна використовувати зубну нитку або інтердентальну щітку для вичищення між зубами та брекетами.
  • Правильне харчування. Ортодонтичні системи прослужать ефективно, якщо не вживати їжі, яка може їм нашкодити. Слід відмовитись від жувальних цукерок, липких солодощів, горіхів, карамелі тощо. Замість цього необхідно їсти їжу, яка легко пережовується й не залишає залишків на зубах. Таку як фрукти, овочі, білкову їжу.
  • Регулярне відвідування ортодонта. Щоб самолігуюча брекет система виконувала свої функції, необхідно регулярно відвідувати лікаря для перевірки та налаштування брекетів. Лікар також буде слідкувати за прогресом лікування й за необхідності вносити корективи в програму.

Догляд за зубами настільки ж важливий, як і сам процес лікування. Прості звички допомагають отримувати гарний результат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...