• Головна
  • Повертатимуть повну вартість квитків: "Укрзалізниця" змінила ряд правил щодо перевезень
15:43, 27 березня 2023 р.

Повертатимуть повну вартість квитків: "Укрзалізниця" змінила ряд правил щодо перевезень

Повертатимуть повну вартість квитків: "Укрзалізниця" змінила ряд правил щодо перевезень

Вступили в дію зміни до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України. Правила, якими ми керувались раніше, були прийняті ще в 2006 році, а останні зміни в них вносились в 2019 році: вони вже не відповідали сучасним потребам пасажирів та залізниці і обмежували нас в наданні якісного сервісу перевезень.

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.

Що змінено у правилах перевезення:

  • Офіційно спрощено процес оформлення замовлень для перевезення організованих груп пасажирів. Раніше, згідно з правилами, оформлювати таке замовлення можна було тільки в письмовому вигляді особисто, тепер процедуру дозволено перенести в онлайн;
  • Офіційно дозволено повертати пасажиру повну вартість квитка і половину вартості плацкарти, якщо пасажир повертає квиток не менше ніж за 6 годин до відправлення поїзда (раніше - не менше ніж за 9 годин), а також дозволено повертати повну вартість квитка (а не 10%, як було раніше) після відправлення поїзда (не більше, ніж за годину після відправлення; вартість плацкарти при цьому не повертається, а повернення квитка після відправлення можливо тільки офлайн).
  • Приведено у відповідність сучасним нормам терміни та визначення (наприклад, визначення «дитина-інвалід» замінено на «дитина з інвалідністю», а визначення «інвалід війни» замінено на визначення «особа з інвалідністю внаслідок війни»);
  • Урегульовано питання замовлення перевезень автомобіля через електронні сервіси;
  • Уточнено порядок оплати за перевезення собак та дрібних кімнатних тварин.
  • Введено нову категорію поїздів, якої раніше юридично не існувало - місцеві поїзди, пристосовані для зʼєднання інфраструктури різних видів транспорту, а також визначено порядок оформлення, проїзду та повернення проїзних документів для такого сполучення.

Правила були змінені разом з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України. Більш детально щодо змін дивіться в Наказі за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Укрзалізниця #Хмельницький #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...