• Головна
  • У Міносвіти звернулися до біженців з дітьми, які повернуться на навчання в Україну
08:44, 9 червня

У Міносвіти звернулися до біженців з дітьми, які повернуться на навчання в Україну

У Міносвіти звернулися до біженців з дітьми, які повернуться на навчання в Україну

Понад 8 мільйонів українців стали біженцями та залишаються жити за кордоном. У Міністерстві освіти та науки звернулися до батьків, які планують повернутися додому та продовжити навчання дітей у місцевих школах.

Зарахування до школи

Дитина може повернутися на навчання до своєї школи або іншого навчального закладу, який виберуть батьки чи опікуни. Результати навчання за кордоном зарахують на підставі інформаційної довідки, яка містить дані про предмети у навчальному плані нашої та зарубіжної школи.

У разі відсутності довідки доведеться скласти іспит з усіх предметів до початку або протягом навчального року.

Інформаційна довідка має містити:

• назва навчального закладу, період навчання та клас;
• особисті дані учня (ім'я, прізвище, дата та місце народження);
• список предметів із зазначенням кількості годин та перелік пройдених тем;
• систему оцінювання та результати навчання;
• дату видачі, друк, підпис.

Документ зберігають в особистій справі учня.

Переведення на наступний рік

Переведення проводиться у звичайному порядку, якщо дитина навчалася за кордоном та/або в українській школі дистанційно, "Міжнародній українській школі" або установі-партнері, на екстернаті або за сімейною формою навчання у будь-якій школі.

Підтвердження завершення навчання

Щоби дітей зарахували до школи, потрібно підтвердити навчання протягом минулого року. Для цього потрібно надати довідку ііз навчального закладу та скласти іспит.

Документи про базову або повну середню освіту, отримані за кордоном, визнаються законодавством України.

Діти за кордоном, які навчалися у ліцензованому українському навчальному закладі, одержують свідоцтво про здобуття загальної середньої освіти єдиного державного зразка України.

Якщо діти не здобули документ про освіту, вони можуть отримати підсумкову річну оцінку в одному із українських навчальних закладів екстерном та отримати український документ про освіту.

У школах за кордоном замість хімії та фізики може бути загальний предмет Science, можливі інші відмінності. Такі предмети зарахують, якщо у довідці вкажуть список тем, які вивчала дитина. В іншому випадку доведеться пройти оцінювання з цих предметів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#біженці #Хмельницький #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Шкільне життя - це бурхливе море, в якому зустрічаються юність, жага до знань та розкриття життєвих таємниць. Шкільні роки — це свята, подорожі, дружба й перше кохання. У школі ми вчимося дружити, прощати, бути милосердними, а це так важливо в наш час. Крім знань, зі школи ми винесемо найцінніше — вміння бути людиною. Знання — це мудрість.
Оголошення
live comments feed...