• Головна
  • Виставка «Схід-Експо 2023»: можливості для розвитку бізнесу в умовах війни
Партнерський матеріал
09:33, 23 червня

Виставка «Схід-Експо 2023»: можливості для розвитку бізнесу в умовах війни

Партнерський матеріал

Схід-Експо 2023

У зв'язку з повномасштабною війною в Україні бізнес зіткнувся з численними викликами. Втрата клієнтів, порушення логістичних зв'язків, зростання цін, енергетичні проблеми, примусова релокація…

Особливо складне становище склалося для мікро, малих та середніх підприємств, зареєстрованих в частково окупованих та інших областях, які відчули на собі наслідки російської військової агресії. Попри всі труднощі, вони продовжують свою діяльність, але потребують підтримки. Саме цьому була присвячена бізнес-виставка «Схід-Експо 2023». Подія відбулася з 6 по 7 червня в Києві на території «Мистецького Арсеналу».

У заході безкоштовно взяли участь 80 підприємців і підприємиць з постраждалих від війни регіонів. Оренда, будівництво павільйонів, транспортні послуги та реклама були оплачені Європейським Союзом, Посольством США в Україні та Урядом Хорватії.

Схід-Експо 2023

Бізнес-виставку відкрили заступник Постійного представника Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні Христофорос Політіс, заступник голови Представництва ЄС в Україні Ремі Дюфло, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, в. о. координатора з програм американської допомоги в Україні Посольства США в Україні  Юван МакДугалл, заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олексій Соболев та інші поважні гості.

Спеціаліст із промоції підприємництва ПРООН в Україні Олег Чанкотадзе зазначив: проєкт, який розпочали у 2017 році, розвивається та залучає все більше людей. За словами організатора, виставка стала епіцентром ділового спілкування та перспективних можливостей. Учасники отримали можливість познайомитися та встановити бізнес-зв'язки з потенційними клієнтами, інвесторами та партнерами. Зацікавлені підприємства можуть у перспективі вийти на міжнародний ринок.

Схід-Експо 2023

Гостям виставки організатори запропонували цікавий ярмарок з можливістю придбати улюблені товари вітчизняних виробників. Також для відвідувачів провели майстер-класи, присвячені створенню виробів ручної роботи та народним ремеслам.

Програма заходу передбачала панельні дискусії між представниками влади, бізнесу, громадських організацій та іншими експертами. Вони обговорили важливі питання працевлаштування під час кризи, адаптації релокованих підприємств, пошуку шляхів розвитку, енергоефективності. Крім того, учасники змогли дізнатися про цифрові можливості для покращення бізнес-процесів у воєнних умовах, відвідавши презентації експертів.

Організатори повідомляють, що за два дні в активностях заходу взяло участь понад три тисячі людей. Також всі бажаючі могли поринути в атмосферу виставки онлайн, оскільки цікаві події транслювали в соціальних мережах ПРООН та на офіційному вебсайті «Схід-Експо».

Довідка:

«Схід-Експо 2023» є ініціативою Програми розвитку ПРООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Захід провели у партнерстві з Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес, Донецькою, Запорізькою, Луганською та Херсонською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.

Протягом останніх п'яти років відбулося вісім виставок «Схід-Експо» в різних містах України з залученням 350 компаній місцевих виробників. Встановити ділові контакти з новими партнерами змогли понад 70% учасників та учасниць. Відвідувачами заходів стало понад 12 000 людей.

Схід-Експо 2023

Схід-Експо 2023

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Схід-Експо 2023
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...