
12:07, 8 липня 2023 р.
Хмельниччина відбудовуватиме херсонське селище Високопілля

Хмельниччина розпочинає участь у проєкті "Пліч-о-пліч". Про це на брифінгу розповів перший заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін. За його словами, це — всеукраїнський проєкт, у межах якого відбудовуватимуть звільнені території Херсонщини. Хмельниччина допомагатиме у відновленні селища міського типу Високопілля Береславського району. Тут російські війська на 80% зруйнували житло та соціальну інфраструктуру.
"Хмельницька область, як патронатна, братиме участь у відбудові, в першу чергу, житлових приміщень. Щоб населення, яке починає повертатись додому, мало де проживати. Від Хмельницької області виїжджали фахівці, які обстежили 28 багатоквартирних будинків, це 257 домоволодінь. Зараз готується кошторис і проводяться відповідні експертизи. Загальна вартість відбудови цих домоволодінь попередньо складає близько 120 мільйонів", — розповідає Сергій Тюрін.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:19, 27 травня
5
07:59, 7 червня
15:30, 29 травня