
13:19, 21 липня 2023 р.
На Хмельницькій АЕС провели тренування з алгоритму дій у випадку аварії

На Хмельницькій АЕС проведено командно-штабне навчання.Тренування відбулись також в місті-супутнику Нетішині
Про це повідомив НАЕК "Енергоатом" у Телеграмі, передає 0382
"Командно-штабне навчання відбулось за участі органів управління та сил цивільного захисту Хмельницької області. Усі залучені підрозділи відпрацювали свою взаємодію у разі виникнення на об'єкті критичної інфраструктури позаштатної ситуації, спричиненої військовою агресією рф проти України", – йдеться у повідомленні.
Основними завданнями навчання була перевірка системи аварійного реагування ВП ХАЕС.
До навчань були залучені органи місцевої влади і рятувальники. Попереднє відбулося на Рівненській атомній електростанції та в її місті-супутнику Вараш.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:31, 29 травня
10:58, 5 червня
13:56, 4 червня
09:09, 28 травня
16