
10:17, 31 липня 2023 р.
У ЗСУ назвали ознаки підготовки РФ до нових атак

Російські загарбники починають підтягувати стратегічну авіацію, і готуватись до певних маневрів.
Російські військові скоріш за все готуються до нових обстрілів України. Зараз армія РФ підтягує авіацію. про це в ефірі телемарафону заявила керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.
"Активність тактичної ворожої авіації на південно-східному напрямку була потужною. І це говорить про те, що ворог і збирає розвідувальні дані, і може готуватися до потужних атак на майбутнє, оскільки ми спостерігаємо, що ворог і стратегічну авіацію починає підтягувати, і готуватись до певних маневрів", - розповіла вона.
Крім того, за словами Гуменюк, попри те, що росіяни не вивели у море ракетоносії, але в пунктах базування "вони абсолютно готові" і вивести їх РФ може протягом години.
"Коли немає ракетоносіїв на бойовому чергуванні у Чорному морі - ми не маємо рівень небезпеки високий. Тому що є практика, що окупанти б’ють з бухт. Хоча це дуже небезпечно і для самого ракетоносія, і для тих кораблів, що перебувають поруч. Але таку практику вони застосовують", - зазначила вона.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Білі подушечки без тютюну: що таке нікотинові паучі
Новини компаній
17:00
12 травня
13:00
8 травня
ТОП новини
Оголошення
09:59, 8 травня
13
18:51, Сьогодні
36
07:16, Сьогодні
7