
11:36, 31 липня 2023 р.
Успішний виступ хмельницьких спортсменів на чемпіонаті Європи з боксу

У місті Плоешті (Румунія) завершився чемпіонат Європи з боксу серед юніорів, який тривав з 23 по 30 липня.
До складу збірної команди України увійшли і хмельничани, вихованці відділення боксу ДЮСШ "Авангард" та показали чудові результати:
Юлія Ступакова - 1 місце, вагова категорія 60 кг;
Вікторія Захарчук - 1 місце, вагова категорія 63 кг;
Давид Жигжжавин - 1 місце, вагова категорія 54 г;
Уляна Овсепян - 2 місце, вагова категорія 48 кг;
Стас Валовий - 3 місце, вагова категорія 75 к.
У командному заліку Україна посіла перше місце!
Щиро вітаємо спортсменів та наставників, тренерів відділення боксу ДЮСШ "Авангард" з успішним виступом та бажаємо перемог у наступних змаганнях.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
Вчора
Де купити естетичні картини на полотні недорого?
Новини компаній
11:00
Вчора
Термоетикетка для Нової Пошти: як підібрати правильний формат маркерних стрічок для відправлень
Новини компаній
17:00
15 червня
14:50
12 червня
Оголошення
16:20, 4 червня
5
08:32, 15 червня
32
14:05, 4 червня
10:17, 11 червня