
17:26, 2 серпня 2023 р.
На Хмельниччині попрощалися із бійцем Русланом Роговським

На Хмельниччині попрощалися з 23-річним військовослужбовцем Русланом Роговським, який загинув 24 липня в одному з населених пунктів Запорізької області. Про це повідомили на Facebook-сторінці Судилківської сільської ради.
Руслан Роговський народився у дружній багатодітній родині, 21 січня 2000 року в селі Траулин. Там навчався у місцевій школі, після — вступив до Хмельницького училища торгівлі та харчових технологій.
"Руслан — патріот рідної землі, з січня за покликом серця пішов служити до лав ЗСУ. Він був — солдатом та кухарем господарчого відділення, взводу матеріального забезпечення другого механізованого батальйону однієї з військових частин", — йдеться у дописі.
Загинув боєць 24 липня 2023 року, внаслідок мінометного обстрілу в одному з населених пунктів Запорізької області. Руслан Роговський отримав поранення, несумісні з життям.
Поховали військовослужбовця 1 серпня 2023 року в рідному селі Траулин з усіма військовими почестями. У нього залишились батьки та донька.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
Вчора
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
19:57
27 листопада
14:00
27 листопада
Оголошення
11:23, Сьогодні
1
20:54, 23 листопада
22:05, 26 листопада