• Головна
  • Відчувають усе наперед: знаки Зодіаку, які можуть покладатись на власну інтуїцію
08:39, 8 серпня 2023 р.

Відчувають усе наперед: знаки Зодіаку, які можуть покладатись на власну інтуїцію

Відчувають усе наперед: знаки Зодіаку, які можуть покладатись на власну інтуїцію

Інтуїція – загадкове шосте чуття, яке тією чи іншою мірою притаманне кожній людині. Проте є знаки Зодіаку, в яких вони найбільше розвинуте. Інтуїція їх майже ніколи не підводить, і це немало допомагає їм у житті.

Астрологи виділяють чотири знаки Зодіаку, в яких інтуїція розвинута понад усе. Вони уміють передбачати події, слова і вчинки людей. Щоправда, оточення не завжди до них прислухається, а згодом жалкує про це. Адже, скориставшись їхніми порадами, можна було б уникнути багатьох прикрих речей.

Риби

Риби бачать свого співрозмовника, немов рентген. Вони не дуже довіряють почутим словам. Але добре вміють читати з погляду і жестів, що насправді думає співбесідник. Вроджене почуття такту не завжди їм дозволяє оприлюднити свої прозріння, але знайте: Риби прекрасно розуміють справжні мотиви ваших вчинків, і знають, про що ви думаєте.

Овен

У Овнів їхня інтуїція – це, радше, сплав логіки та відчуття. Ніхто не знає, чого в тому більше. Та й зрештою це не головне, бо коли Овен включає ці обидві свої навички, то йому немає рівних. Овен нечасто говорить про те, що він бачить, і нечасто роздає поради. Та якщо він щось радить, то краще дослухатись до того, що він каже.

Телець

Зовні простуваті Тільці насправді можуть моделювати ситуацію наперед не гірше, ніж будь-який суперкомп'ютер. Тельці – спостерігачі. Вони рідко вип'ячують свої уміння, доки не виникне така необхідність. Але саме завдяки своїй спостережливості і здатності робити висновки вони прокачали свою інтуїцію до професійного рівня.

Рак

Раки здебільшого справляють враження м'яких і поступливих людей. Вони й насправді є такими, але тільки до пори. Якщо ви зайшли на територію Рака, він може дати несподівану відсіч. Причому його потужна інтуїція і здатність до передбачення подій робить його майже непереможним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гороскоп #Хмельницький #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...