• Головна
 • Чому LED світильники від Barvanor стали вибором дизайнерів по всьому світу
Новини компаній
09:00, 21 серпня 2023 р.

Чому LED світильники від Barvanor стали вибором дизайнерів по всьому світу

Новини компаній

Світло є міжнародною мовою інтер'єру. І команда Barvanor.expert точно знає, що грамотне світлове оформлення простору уможливлює реалізацію абсолютно будь-яких завдань. Правильно розроблена, підібрана та реалізована система освітлення робить приміщення абсолютно неповторним. Світлові рішення від Barvanor.expert допомагають вигідно підкреслити форму, колір та фактуру різних матеріалів. З їх допомогою можна змінити, перетворити та вдосконалити задуми архітектора. Дизайнерські світильники цього бренду ефективно реалізують не лише освітлювальні, а й декоративні функції, що робить їх популярними не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Світлодіодні світильники: причини популярності

LED світильники від Barvanor

LED світильники від Barvanor

Зараз світлодіодні світильники є одними з найпопулярніших джерел світла у різних куточках світу. Така популярність обумовлена наявністю у них безлічі переваг перед лампами розжарювання та енергоощадними лампами. Такі вироби відрізняються:

 • низьким рівнем енергоспоживання на рівні 11 ВТ/год;
 • тривалим терміном служби, що сягає 30 000 годин;
 • підвищеним ресурсом міцності, зокрема стійкістю до дії механічних факторів, ударів та вібрації;
 • безпекою - вони не містять важких металів та ртуті, а також не видають ультрафіолетового чи інфрачервоного випромінювання;
 • низьким температурним режимом роботи - світлодіоди майже не гріються, практично вся споживана ними енергія йде на виділення світла.

Встановлення світлодіодного світильника гарантує забезпечення яскравого світла у різному спектрі та суттєву економію на споживанні електричної енергії. Led пристрої пропонують набагато більше можливостей у реалізації численних творчих ідей порівняно, наприклад, із традиційними лампами розжарювання. Вони здатні перетворити житлові приміщення, фасади житлових будівель, офісні простори, зали торгових комплексів, паркувальні зони, пам'ятки архітектури, вулиці тощо.

Інтелектуальне освітлення: Barvanor.expert на варті нових тенденцій

Блага цивілізації покликані полегшити наше життя та зробити його комфортним. Досить давно нам відомо поняття «розумний дім» (Home Automation) – будинок із системою пристроїв, які реагують на різні події та можуть керуватися в ручному чи автоматичному режимі. З недавніх пір стало відомо ще одне поняття – «Інтернет речей», коли різні системи об'єднуються в єдину інформаційну мережу і можуть взаємодіяти між собою та з оточенням вже без участі людини. Основна мета всіх цих нововведень – зниження ролі людини як простого виконавця, створення комфортного довкілля та, звичайно ж, економія енергоресурсів. Компанія Barvanor.expert знає все про сучасні тенденції в інтелектуальному управлінні освітленням, тому використовують при створенні освітлювальних систем сучасні технології, зокрема:

 • Систему DALI. Це провідна автоматизована система управління освітленням з використанням низьковольтного протоколу зв'язку, який може як надсилати інформацію, так і отримувати її від джерел світла. Використовуючи DALI, можна присвоїти кожному світильнику в будинку власну адресу та налаштувати децентралізоване керування освітленням у різних приміщеннях.
 • Протокол ZigBee. Це спосіб бездротового обміну інформацією, який дозволяє керувати світловими приладами в системі розумного будинку. Пристрої, які підтримують цей протокол, включаються в єдину мережу без застосування додаткових координувальних пристроїв, і споживачу не потрібні жодні навички конфігурування та програмування. Керування приладами може здійснюватися через планшет, комп'ютер або смартфон, підключені до мережі Інтернет.

Застосування та вдосконалення нових технологій робить Barvanor.expert справжнім лідером українського ринку та гідним конкурентоспроможним брендом на світовій арені.

Переваги Barvanor.expert: відповідальність, надійність, сучасність

Barvanor.expert - сучасний виробник високотехнологічних та стильних LED-світильників з України. За останні роки позначка «зроблено в Україні» стала синонімом якості. Українська продукція знаходить шанувальників абсолютно скрізь, від далекої Азії до прогресивної Америки та центральної Європи. І команда Barvanor.expert чудово розуміє, що зараз, попри досить складний період у житті країни та українського бізнесу загалом, настав гарний момент, щоб зайняти своє місце у світі. Переваги цього бренду роблять його популярним у світі, і продукція цієї компанії має величезний потенціал для завоювання успіху на міжнародному ринку.

Barvanor.expert привертає увагу:

 • високотехнологічною продукцією;
 • стильними світильниками в мінімалістичному дизайні;
 • застосуванням виключно якісних матеріалів, зокрема діодів від Сіменс та Самсунг;
 • широким спектром послуг, починаючи від потокового виробництва та закінчуючи індивідуальними проєктами зі світлотехнічного розрахунку та візуалізації;
 • привабливими цінами завдяки оптимізації бізнес-процесів
 • відповідальністю та клієнтоорієнтованістю;
 • тривалим терміном гарантії, який складає 5 років.

Професіонали Barvanor.expert завжди готові розповісти про особливості своєї продукції, її переваги та тонкощі. Тому всі клієнти можуть скористатися можливістю експертних консультацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...