
10:16, 17 серпня 2023 р.
На Хмельниччині похоронили Богдана Музику, який загинув на Бахмутському напрямку

У селі Улашанівка, що на Хмельниччині попрощалися із військовослужбовцем Богданом Музикою. Про це сповістили на Facebook-сторінці Улашанівської територіальної громади.
Як йдеться у дописах, Богдан Музика народився у 1996 році й проживав у селі Улашанівка. Боєць загинув 13 серпня 2023 року на Бахмутському напрямку Донецької області отримавши осколкові поранення несумісні з життям.
"Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, герой поліг в бою за Україну, її свободу і незалежність. Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям загиблого, схиляємо голови у скорботі" — написали в Улашанівській громаді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:50
20 березня
ТОП новини
Оголошення
11:17, 13 березня
13
13:46, 17 березня
5
15:10, 18 березня
5
19:12, 10 березня
live comments feed...