
15:41, 12 вересня 2023 р.
На Хмельниччині суд виніс вирок двом злодіям

Нагадаємо, подія сталася в січні цього року в одному із сіл Теофіпольської територіальної громади. Ввечері двоє жителів Херсонської області 49-ти та 35-ти років зламали замок пластикових дверей до одного з кабінетів професійного ліцею, де навчають кондитерській справі. Чоловіки винесли кухонну техніку: блендер, електронну м’ясорубку, мультиварку та чайник. Після цього зловмисники вдруге повернулися до приміщення, але натрапили на поліцейських, які у цей момент як раз приїхали перевірити навчальний заклад.
Двоє чоловіків, які й раніше притягувались до кримінальної відповідальності за майнові злочини, обікрали професійний ліцей. Суд визнав їх винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 (Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України і призначив 5 з половиною та 5 років позбавлення волі.
Правоохоронці викрадену техніку вилучили, а правопорушників затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Білі подушечки без тютюну: що таке нікотинові паучі
Новини компаній
17:00
12 травня
13:00
8 травня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 30 квітня
1
13:07, 4 травня
07:16, Сьогодні
16