
10:56, 18 вересня
У Хмельницькому завершився Відкритий кубок міського голови з кікбоксингу

Завершився Відкритий кубок міського голови з кікбоксингу, який тривав вподовж двох днів, 16 і 17 вересня, у Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді.
У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з 5 областей України (Хмельницька, Київська, Вінницька, Волинська, Тернопільська).
"Дякуємо організаторам Іска Проскурів за спільну організацію та проведення турніру. Ми вдячні за ваші зусилля у створенні такого заходу, де спортсмени можуть продемонструвати свої навички та змагатися на професійному рівні.
Дякуємо учасникам, які продемонстрували вражаючу майстерність, та їхнім тренерам. Ви - справжній приклад для інших, ваші досягнення не лише надихають, а й спонукають прагнути до кращого." - повідомили в Управлінні молоді та спорту Хмельницької міської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
20:23, 20 вересня
20:23, 20 вересня
20:40, 20 вересня
live comments feed...