
12:51, 28 жовтня 2023 р.
На Хмельниччині засудили екскерівницю поштового відділення, яка крала гроші з каси

Суд покарав екскерівницю поштового відділення в Хмельницькому районі, яка крала гроші з каси
Про цеповідомляютьу Хмельницькій обласній прокуратурі
Жінку засудили на 1 рік позбавлення волі. Прокурори у суді довели, що 32-річна жінка поцупила з каси грошові кошти, призначені для виплати пенсій.
За декілька місяців вона викрала понад 53 тис грн.
Під час судового розгляду обвинувачена повністю відшкодувала завдану шкоду.
Окрім основного покарання, жінку на 1 рік позбавлено права обіймати посади, пов’язані з обслуговуванням товарно-матеріальних цінностей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:34, 2 червня
7
14:17, 30 травня