• Головна
  • Як підібрати оптимальний спальний мішок для відпочинку
Новини компаній
12:32, 6 листопада 2023 р.

Як підібрати оптимальний спальний мішок для відпочинку

Новини компаній

Туризм – це не тільки спосіб відпочинку. Для багатьох це принцип життя. Вони полюбляють складнощі та їх здолання, постійно відвідувати нові місця, отримувати неймовірні враження від ночей та світанків серед природи. Для тривалих подорожей обов’язковим елементом є спальник та намет. Навіть якщо ви подорожуєте машиною, вночі спати в ній не завжди є можливість. У багатьох випадках товари для туризму можуть створити оптимальні умови для безпечного, зручного перебування у дикій природі. Сьогодні ця сфера товарів розвинута як ніколи та пропонує багато корисних речей, що суттєво спрощують процес.

Як підібрати оптимальний спальний мішок для відпочинку, фото-1

Вимоги для спальників

Вибрати якісний товар – проблема набагато менша, ніж обрати той, що буде ідеально відповідати призначенню. Варто розуміти, що спальні мішки, які використовують альпіністи в горах або рибалки взимку не підійдуть для літнього кемпінгу або відпочинку 1-2 дні десь у лісі.

На які параметри перш за все потрібно уважно подивитись:

  • Тип. Спальний мішок у вигляді кокона більш схожий на зрізаний конус. Він розширюється від ніг до плечей. Це професійне спорядження, в середині досить мало простору та комфорту. Більш легкі та компактні, ніж інші види, бо розраховані на додаткове спорядження та дуже надійний намет. Ковдра-спальник чудово підійде для аматорів. Можна використовувати за прямим призначенням або як утеплювальне простирадло, ефективну ковдру у холодну, вітряну погоду, тощо. Спальні ковдри з підголів’ям у вигляді капюшона – ідеальний варіант для комфортного сну на природі. Є також моделі, що можуть з двох односпальних перетворитись на один двоспальний. Вони повинні бути повністю однакові, тоді блискавки «зшиються» без проблем;
  • Розмір. Палатки туристичні бувають різних габаритів, тому важливо, щоб спальник їм відповідав, не стирчав назовні, оптимально вміщувався. Зігрітись легше, якщо у спальному мішку не надто багато вільного місця. Так тепло довше тримається всередині. Оптимальний розмір, в якому нічого не буде стискати, але зайве повітря не буде вільно «гуляти» - важливий момент під час покупки, тому потрібно знати свої параметри з урахуванням теплого одягу зверху. Найпоширеніші – від 210 см довжиною разом з капюшоном. Менші – більш спеціальні (невеликий зріст, дитина, підліток).

Комфортна температура, вага, зовнішні та внутрішні матеріали, додаткові аксесуари – все це варто обирати ретельно, проконсультуватись з професійним продавцем, який підкаже найкращий варіант для ваших потреб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...