• Головна
  • Мобілізація в Україні: ще одна категорія громадян зможе отримати відстрочку
09:27, 14 листопада

Мобілізація в Україні: ще одна категорія громадян зможе отримати відстрочку

Мобілізація в Україні: ще одна категорія громадян зможе отримати відстрочку

Мобілізація в Україні триває до 14 лютого і призову, як і раніше, підлягають військовозобов'язані чоловіки від 18 до 60 років, які отримують повістки. Нещодавно Верховна Рада ухвалила новий закон, у якому є розширений перелік осіб, які мають право на відстрочку від призову.

Так, закон №9274 передбачає відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації працівників органів та підрозділів ДСНС.

Також ухвалення нового законопроекту дозволить посилити захист населення та територій від наслідків надзвичайних ситуацій, забезпечити охорону життя та здоров'я людей, насамперед, у особливий період та забезпечити здійснення заходів цивільного захисту іншими органами державної влади.

Нещодавно у законодавстві також відбулися зміни щодо мобілізації студентів. Призову на військову службу під час мобілізації та в особливий період не підлягають здобувачі професійно-технічної освіти та студенти вишів, асистенти-стажери, аспіранти та докторанти.

Тих студентів, які навчаються заочно, можуть мобілізувати, а тих, що навчаються на денній чи дуальній формі – немає. При цьому відстрочка діє суворо під час навчання. Вона відсутня в період після закінчення коледжу та перед вступом до університету, після закінчення бакалаврату та перед вступом на магістратуру, а також після закінчення вузу перед вступом до аспірантури або докторантури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобілізація #Хмельницький #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Військове вторгнення Росії. Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія введе війська на територію України. Путін заявив, що Росія проведе військову операцію в Україні на звернення самоназваних "Л/ДНР", таким чином Росія вводить війська на непідконтрольні Україні території.
Оголошення
live comments feed...