Нагадаємо, що подія сталась наприкінці серпня цього року с.Понора, що на Славутчині. Зловмисник, перебуваючи на центральній вулиці села, помітив юнака з мобільним у руках. Попросив подзвонити. Втім, після розмови телефон не повернув, почав погрожувати та вдарив потерпілого.
У серпні цього року 28-річний славутчанин пограбував неповнолітнього. У ході слідства з'ясувалось, що зловмисник причетний ще до ряду майнових злочинів.
Слідчі Шепетівського райуправління поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосили зловмиснику підозри за крадіжку та грабежі, вчинені в умовах воєнного стану (ч.4 ст.185 та ч.4 ст.186 Кримінального кодексу України).