
15:42, 2 січня 2024 р.
В Угорщині автобус з українцями злетів з дороги: є постраждалі

У неділю, 31 грудня, поблизу міста Ньїредьгаза на північному сході Угорщини автобус з українськими номерами злетів у кювет.
Про це пише ТСН з посиланням на угорські ЗМІ.
В атобусі до Австрії їхало 35 українців. Транспортний засіб знесло з проїжджої частини, після чого автобус пробив огорожу, а потім перекинувся на бік у кювет.
В аварії двоє людей отримали легкі травми: українок віком 20-ти та 15-ти років доправили до лікарні для подальшого обстеження. Решта пасажирів продовжили подорож іншим автобусом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
10:04, 18 червня
09:15, 23 червня
2