
17:29, 13 січня 2024 р.
На Хмельниччині через негоду знеструмлені 14 населених пунктів

Без електроенергії залишився 2031 абонент
Про це повідомив перший заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Cергій Тюрін, передає 0382
У Хмельницькій області внаслідок негоди знеструмлено 14 населених пунктів, з них 8 частково.
"Без електроенергії залишився 2031 абонент, у тому числі 1932 побутових та 99 непобутових", - розповів Cергій Тюрін.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
12:40, 25 червня
17
12:31, 22 червня