
09:26, 16 січня 2024 р.
У Хмельницькому місяць не працюватиме електронний квиток

Від 1 лютого 2024 року у Хмельницькому змінюється оператор, відповідальний за електронний квиток
Про це повідомляє Хмельницька міська рада.
У місті працюватиме новий оператор "СІТІ КАРД СИСТЕМ". У міській раді наголошують, що потреби змінювати проїзний квиток немає, потрібно лише зареєструватися у мобільному застосунку або на вебпорталі "CityCard".
"У зв’язку з нововведеннями з 1 лютого по 1 березня у громадському транспорті відбуватиметься заміна валідаторів. Варто до кінця січня максимально використати залишок коштів на картці", – йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
12:40, 25 червня
17
12:31, 22 червня