
16:44, 19 січня 2024 р.
Громади Хмельниччини отримають понад 1,5 млн грн компенсації за харчування школярів

Хмельниччина бере участь у Всесвітній продовольчій програмі ООН. У її рамках понад три десятки навчальних закладів отримуватимуть відшкодування певної кількості коштів від оплати гарячого харчування для учнів початкових класів. Уже надійшов перший транш.
Всесвітня продовольча програма розрахована на 2023/2024 навчальний рік. Про те, як ВПП ООН підтримує шкільне харчування в Хмельницькій області детальніше розповів перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.
Посадовець відзвітував, що до обласного бюджету надійшли 1 596 012 грн на часткове відшкодування витрат для організації гарячого харчування учнів 1-4 класів. Кошти передбачені, як компенсація за період з вересня по листопад 2023 навчального року.
“Вони будуть спрямовані бюджетам 13 територіальних громад, аби забезпечити часткове відшкодування гарячих страв для 3 600 дітей у 33 школах області”, – пояснив Тюрін.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:13
5 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
19:57
27 листопада
Оголошення
16:39, 28 листопада
23:13, 27 листопада
22:05, 26 листопада
11:12, 27 листопада
52