
16:48, 25 січня 2024 р.
Система "Шлях" не працює. Водіїв попередили про збій

Система "Шлях" перестала працювати 25 січня. Причиною цього став збій у роботі дата-центру.
Про це повідомляє 0382 з посиланням на "Укртрансбезпеку".
"Через технічний збій роботи дата-центру тимчасово відсутній доступ до системи "Шлях" та офіційного сайту "Укртрансбезпеки", - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, технічний відділ вже вирішує проблему.
"Система відновить роботу в найближчий час. Вибачте за незручності. Про відновлення входу до системи "Шлях" повідомимо", - додають у відомстві.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:51, 17 червня