15:06, 27 січня 2024 р.
У Хмельницькому затримали місцевого барбера, який займався організацією незаконного переправлення осіб призовного віку через державний кордон
За вищевказані послуги зловмисник брав від 6 до 10 тисяч доларів США. Затримали його під час одержання коштів від одного із клієнтів. Наразі слідчі вже оголосили фігурантові підозру, а суд взяв його під варту із можливістю внесення застави.
Слідчі слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області за оперативного супроводу співробітників відділу міграційної поліції і Управління СБ України у Хмельницькій області та за процесуального керівництва Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону викрили 26-річного хмельничанина, який займався пошуком осіб призовного віку, які хотіли виїхати за кордон, оминаючи митний і прикордонний контроль.
За вказані послуги чоловік брав від 6 до 10 тисяч доларів США. Затримали його під час отримання від клієнта 7 тисяч доларів.
Наразі слідчі вже оголосили фігурантові підозру за ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. Такі дії караються ув’язненням на строк від 7 до 9 років.
На період розслідування суд взяв підозрюваного під варту із можливістю внесення застави.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Касети для розсади: як вибрати та правильно використовувати?
Новини компаній
17:11
21 січня
16:00
20 січня
ТОП новини
Оголошення
13:39, 17 січня
17:17, 17 січня
17:17, 17 січня
17:17, 17 січня
11:35, 14 січня
live comments feed...