• Головна
  • Що зірки нам пророкують: гороскоп на 12-18 лютого 2024 року
08:39, 12 лютого

Що зірки нам пророкують: гороскоп на 12-18 лютого 2024 року

Що зірки нам пророкують: гороскоп на 12-18 лютого 2024 року

Які знаки зодіаку чекає різноманітність вражень або прибуток у бізнесі цього тижня, а хто відчує  взаєморозуміння в стосунках з близькими людьми: що віщують зірки в гороскопі на  тиждень.

ОВЕН 
Цього тижня вiдбудеться рiзкий поворот подiй, який примусить рухатися в новому напрямi. З вiвторка потрiбно буде наново зорiєнтуватися в тому, чим ви зайнятi, i переглянути свої плани та обов’язки. В середу будьте особливо уважними, не давайте своїм вiдчуттям безперешкодно проявлятися пiд впливом настрою. В середу i четвер формуються перспективи вашої дiяльностi на найближчий мiсяць.
Сприятливi днi – 17; несприятливi – 18.

ТЕЛЕЦЬ 
Ви комфортно вiдчуватимете себе на самотi, займаючись звичною дiяльнiстю. Новi iдеї i пропозицiї можуть спочатку викликати протест, але не поспiшайте вiдразу вiдповiдати вiдмовою, залиште час подумати. В середу i четвер чиясь прихована симпатiя або протекцiя можуть зiграти сприятливу роль у вашому життi. Вихiднi повернуть вiдчуття контролю над обставинами i розумiння вигоди вiд змiн, що вiдбулися.
Сприятливi днi – 12, 15; несприятливi – 17.

БЛИЗНЮКИ 
Рiзноманiтнiсть вражень цього тижня вам гарантована. У вiвторок може вiдбутися щось неординарне на роботi або доведеться зiткнутися з непередбаченими перешкодами в справах. Вам доведеться адаптуватися до нових правил гри. В середу i четвер ви вже знайдете компромiснi рiшення щодо виниклих проблем та зможете знову проявляти ентузiазм i активнiсть у справах, якi намiтили. 
Сприятливi днi – 17, 18; несприятливi – 13.

РАК 
Несподiванi вiстi прийдуть здалеку – особливо з питань, якi вже обговорювалися ранiше, але були вiдкладенi. З вiвторка можна братися до нових справ або займатися питаннями освiти. Окрiм нових знань, вас чекають цiкавi, незвичайнi знайомства. В середу i четвер активно просувайте свої плани. На найближчi декiлька тижнiв не варто планувати нiяких нововведень. Можливі вiдстрочення в надходженнi коштiв на ваш рахунок. 
Сприятливi днi – 14; несприятливi – 12.

ЛЕВ 
Це один з тих перiодiв, коли в життi починає вiдбуватися багато дивних, майже мiстичних подiй. Змiнюється ритм дiяльностi. Тепер бiльше часу бажано проводити наодинцi, а в роботу вносити бiльше творчих аспектiв i фантазiї. У понедiлок i вiвторок не варто поспiшати з нововведеннями. Доведеться виправляти старi помилки, але головне – не наробити нових. Особливої уваги вимагають фiнансовi питання. Великi придбання i капiталовкладення в найближчi декiлька тижнiв небажанi.
Сприятливi днi – 17, 18; несприятливi – 16.

ДIВА 
Якiсь iз важливих для вас вiдносин дадуть трiщину. Але стримати нiчого не можна – вiдбудеться тiльки те, що повинно вiдбутися. Так само у ваше життя може повернутися людина, з якою ви розлучилися, але тема виявилася невичерпаною. У четвер може вiдчуватися втома, бажання понизити навантаження на роботi i бiльше уваги придiлити своїм особистим стосункам, сiм’ї i коханiй людинi. У п’ятницю з’явиться можливiсть визначитися iз завданнями на найближчий час i обговорити плани з дiловими партнерами. 
Сприятливi днi – 12; несприятливi – 17.

ТЕРЕЗИ 
Хороший перiод для складання кореспонденцiї i ведення переговорiв, обговорення, конференцiй, для укладання i пiдписання важливих документiв та контрактiв. Прибуток у деяких сферах бiзнесу. Можливi вдалi короткi дiловi поїздки, отримання приємних вiстей. Гармонiйнi стосунки i приємне спiлкування з чоловiком, коханою людиною, приятелями, сусiдами, родичами. Перiод пiдходить для розваг, активного вiдпочинку, участi у свiтських заходах.
Сприятливi днi – 13; несприятливi – 15.

СКОРПIОН 
Творчий пiдхiд допоможе вам знайти вихiд зi скрутних ситуацiй, якi можуть виникнути із середини тижня. В неодружених Скорпiонiв з’явиться потяг до нових розваг i захоплень. Любов стає однiєю з прiоритетних тем. Може повернутися старе почуття або в стосунках, що вже склалися, намiтиться новий настрiй. Але цілком можливi i сварки, і розриви зв’язкiв. Не варто утримувати ситуацiю, зiрки зараз не залишають вибору – вiдбувається те, що назрiло.
Сприятливi днi – 16; несприятливi – 14.

СТРIЛЕЦЬ 
Це вдалий час для генеральних прибирань, невеликих ремонтiв, наведення ладу. Найближчим часом вам не обов’язково проявляти дiлову активнiсть – багато питань вирiшаться без вашої участi. Головне – пiдтримувати довiрчi вiдносини з партнерами, а iнiцiативу вони вiзьмуть на себе. В середу i четвер ви зможете придумати щось нестандартне, i у ваших справах намiтяться новi перспективи.
Сприятливi днi – 17; несприятливi – 12.

КОЗЕРIГ 
Перiод зрiлостi, розсудливостi та доброти, вiн сприятиме насамперед подоланню вiкової рiзницi в любовних стосунках. У сiмейних стосунках зникає напруженiсть i нерозумiння одне одного, Козероги прагнуть зближуватися i вiдкривають новi основи для спiльностi iнтересiв. Друзi i дiловi партнери теж переживуть у цей перiод поглиблення i змiцнення своїх вiдносин.
Сприятливi днi – 13; несприятливi – 18.

ВОДОЛIЙ 
У вiвторок у ваших фiнансових перспективах можуть намiтитися новi тенденцiї. Можливi несподiванi пропозицiї. Але прийняти можна тiльки тi з них, що вже мали мiсце ранiше. В середу i четвер будьте обережнiшими в подорожах, бережiть матерiальнi цiнностi. Дружнi стосунки легко можуть перейти в близькi. Знижується самоконтроль, рiшення приймаються пiд впливом iмпульсу. В одружених Водолiїв це може стати причиною проблем.
Сприятливi днi – 16, 18; несприятливi – 15.

РИБИ 
Цей тиждень дає вам шанс перевернути своє життя, змiнити напрям дiяльностi або переглянути вiдносини з партнерами. У понедiлок i вiвторок формуються тенденцiї на мiсяць уперед. Це сприятливий час, щоб обговорити плани з колегами. На середу i четвер плануйте справи, якi вимагають швидкого виконання. Можуть виникнути труднощi взаєморозумiння в сiм’ї i на роботi. Стежте за тим, чи правильно розумiють вас оточуючi.
Сприятливi днi – 17; несприятливi – 16.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гороскоп #Хмельницький #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...