
17:32, 27 лютого 2024 р.
На Хмельниччині зіткнулись легковик й вантажівка: водій в лікарні (ВІДЕО)

В селі Слобідка-Рахнівська Кам’янець-Подільського району Хмельниччини сталась аварія. На автошляху зіткнулися легковик Renault Sandero та вантажівка Renault Magnum. Водія легковика ушпиталили.
Про це розповіла начальниця сектору комунікації головного управління Національної поліції у Хмельницькій області Інна Глега.
За її словами, внаслідок зіткнення з вантажівкою легковик з'їхав у кювету.
До ліквідації наслідків аварії залучили рятувальників, сказав Суспільне Хмельницький розповів пресофіцер ГУ ДСНС у Хмельницькій області Віталій Гричанюк.
Бійці ДСНС дістали з легковика травмованого 51-річного чоловіка та передали лікарям "швидкої".
Чоловіка госпіталізували до Дунаєвецької багатопрофільної лікарні. Як розповіла Суспільне Хмельницький директорка закладу Анна Бец, наразі травмований у стані середньої важкості перебуває у хірургії.
"У госпіталізованого чотири переломи ребер. Його стан стабільний. Сьогодні плануємо перевести чоловіка в травматологічне відділення лікарні", — сказала Анна Бец.
За словами Інни Глеги, усі обставини дорожньо-транспортної пригоди наразі встановлюють правоохоронці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:13
5 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
Оголошення
23:13, 27 листопада
09:15, 28 листопада
21:58, 26 листопада
14:11, 5 грудня
10