
13:27, 29 лютого 2024 р.
Українські воїни збили ще два ворожих Су-34

Командувач Повітряних сил Микола Олещук заявив, що два російських винищувача знищені на Авдіївському та Маріупольському напрямках.
Українські бійці в четвер, 29 лютого, збили на Авдіївському та Маріупольському напрямках два російські винищувачі Су-34. Про це повідомив командувач Повітряних сил Микола Олещук на своєму Telegram-каналі.
"Схоже, до них не доходить! Ніяких висновків не роблять російські пілоти! Сьогодні близько 9.00 на Авдіївському та Маріупольському напрямках знищено ще два Су-34 окупантів", - йдеться в його повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
14:10, 25 червня
143