• Головна
  • Види кодування від алкоголізму та їх особливості
Новини компаній
12:57, 1 березня

Види кодування від алкоголізму та їх особливості

Новини компаній

Поширеність такого явища, як залежність від спиртного, спонукала до розробки ефективним методів лікування алкоголізму Хмельницький. І одним з таких дієвих методів є кодування, яке застосовується вже досить давно і демонструє чудові результати. Однак досі не всі люди розуміють, що представляє собою даний метод, більш того – часто виникає плутанина, адже самих різновидів методики існує кілька.

Передусім, варто визначити суть кодування. А полягає вона в тому, що у пацієнта створюють бар’єр, психологічний або фізичний. Саме цей бар’єр викликає відразу від спиртного, простіше кажучи «не дає» людині випити. Хворий може налити горілку в стакан, може понюхати (хоча у більшості випадків навіть запах викликає відразу), але випити не зможе.

Види кодування від алкоголізму та їх особливості, фото-1

Якщо розглядати фізичну відразу, то першим методом кодування буде медичний, його ще часто називають підшивкою. Пацієнту вводиться препарат, який поступово розчиняється та потрапляє в кров. Якщо людина вип’є, то в неї з’являться вкрай неприємні симптоми, водночас сп’яніння не буде, бо препарат блокує дію алкоголю. Як правило, вистачає однієї спроби, щоб зрозуміти – всі намагання випити є марними.

Метод Довженко

Другим методом є кодування від алкоголізму Хмельницький по Довженко. Він був розроблений українським наркологом О. Довженко, який взяв за основу гіпноз і психотерапевтичні методики, та створив доволі ефективний спосіб лікування алкогольної залежності.

Особливостями такого кодування є:

  • Хворий повинен мати серйозну мотивацію кинути пити;
  • За кілька днів перед сеансом заборонено вживати спиртне;
  • Кодування має чіткі терміни дії, наприклад, на рік, два або 10 років;
  • Проводити сеанс повинен досвідчений фахівець.

На відміну від гіпнозу, пацієнт не впадає в транс, він залишається у свідомості, розуміє, що відбувається. В більшості випадків (звичайно, це залежить від стадії хвороби та «стажу» алкоголіка) вистачає одного сеансу, іноді доводиться повторити процедуру.

Як і будь-яке кодування, даний метод дає швидкі результати, не потрібно лежати у стаціонарі, вживати купу ліків. Хоча детоксикація ніколи не буде зайвою, бо вона дозволить очистити організм від шкідливих речовин, а відновлювальна терапія зміцнить імунітет, надасть сил, поверне бадьорість. Детоксикацію також часто застосовують, коли потрібно провести виведення з запою Хмельницький, тому не варто від неї відмовлятись, якщо нарколог рекомендує очищення.

Кодування гіпнозом

За допомогою гіпнотерапії вже давно лікують різноманітні захворювання, зокрема – психосоматичного характеру. Не дивно, що гіпноз стали використовувати й для лікування алкоголізму.

Суть полягає в наступному – пацієнт вводиться в сон, і на підсвідомому рівні хворому вселяють відразу до спиртного, додатково створюються так звані «якорі», які викликають ще й страх перед випивкою.

На відміну від методу Довженко, тут передбачено кілька сеансів. Проводити їх повинен виключно сертифікований психотерапевт, який опанував навички гіпнозу. Більш того, попередньо обов’язково проводиться медичне обстеження пацієнта, адже є протипоказання:

  • Важкі травми голови;
  • Судоми різного походження;
  • Серйозні захворювання серцево-судинної системи;
  • Епілепсія;
  • Психічні розлади.

Ну й звісно, не можна проводити сеанс гіпнозу, якщо людина знаходиться в стані сп’яніння.

Який саме метод буде обрано – визначається індивідуально в кожному випадку лікарем-наркологом після консультації. Дізнатись більше про кодування від алкоголізму та записатись на прийом можна за наступними телефонами: + 38 (096) 765 35 77 та + 38 (099) 527 59 60.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікування алкоголізму Хмельницький #Сім доріг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...