
14:26, 3 березня 2024 р.
У Нетішині, що на Хмельниччині, обмежують в'їзд та виїзд з міста

У місті-супутнику Хмельницької атомної електростанції — Нетішині частково обмежать в'їзд та виїзд з міста, встановивши блок-пости. Обмеження почнуть діяти з четвертого березня 2024 року.
Про це повідомили на Facebook-сторінці Нетішинської міської військової адміністрації.
Відтак, за інформацією Нетішинської МВА, в місто дозволено в'їжджати:
- Блок-пост в районі ресторану "Хуторок" (з’їзд на вул. Старонетішинська).
- Блок-пост біля стели "Нетішин" (з’їзд на вул. Енергетиків).
- Блок-пост зі сторони села Комарівка.
- Блок-пост зі сторони в'їзду від села Білотин.
Як зазначили в Нетішинській міській військовій адміністрації, в'їзд у місто іншими напрямками буде обмежений.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
12:31, 22 червня
12:39, 25 червня
7
13:43, 17 червня
15
08:32, 15 червня
32