
10:59, 7 березня 2024 р.
На Хмельниччині відновили електропостачання після атаки російських "Шахедів" – ОВА

У Хмельницькій області відновлено електропостачання у всіх населених пунктах, які знеструмлені внаслідок нічної атаки ворожих безпілотників, повідомили у Хмельницькій ОВА.
"Всі населені пункти, які були знеструмлені внаслідок нічної ворожої атаки, загоєні. Дякуємо нашим енергетикам за роботу 24/7”, - йдеться у повідомленні.
Як повідомлялося, на Хмельниччині вночі внаслідок обстрілу підстанції обленерго виникла пожежа, яка спричинила відключення кількох ліній електропередачі, повідомило Міністерство енергетики.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
11:15, Вчора
12:14, 19 червня
12:59, 21 червня