• Головна
  • У Хмельницькому відкрили реабілітаційний центр всеукраїнської мережі RECOVERY
Новини компаній
11:00, 7 березня

У Хмельницькому відкрили реабілітаційний центр всеукраїнської мережі RECOVERY

Новини компаній

Інноваційний реабілітаційний центр RECOVERY, що надає безоплатні послуги військовим після поранень, розпочав роботу у Хмельницькому. Це вже 10-й центр національної мережі, яку заснували Віктор та Олена Пінчуки задля допомоги Силам безпеки й оборони України.

Проєкт RECOVERY є прикладом успішного партнерства між приватним сектором і державою, коли благодійники створюють надсучасні центри реабілітації на базі державних медичних установ. Так, у рамках проєкту проведено капітальний ремонт частини першого поверху однієї з ключових медичних установ Хмельниччини.

Реабілітаційний центр RECOVERY, як і інші центрі мережі, обладнано інноваційними тренажерами й апаратами. Це дозволяє пацієнтам на високому технологічному рівні відновлювати ходу, втрачені функції верхніх та нижніх кінцівок, зокрема отриманих унаслідок мінно-вибухових травм.

У новому центрі розміщено по два кабінети індивідуальної фізичної терапії та зали ерготерапії, а також два зали фізичної терапії, які оснащено обладнанням із віртуальною реальністю, що забезпечує зворотний зв’язок із пацієнтом. Також тут облаштували кабінети тренування навиків ходи, нейрореабілітації, апаратних методів лікування, лазеротерапії, асистивних технологій, ординаторську, кабінети для медичного персоналу та інші службові приміщення.

Увесь простір обладнано за світовими стандартами інклюзивності: широкі дверні прорізи, відсутність порогів і антиковзке покриття на підлозі, поручні в коридорах. Палатне відділення розраховано на 22 особи. Кімнати облаштовані багатофункціональними ліжками з електроприводом, функціональними меблями для комфортного перебування, а також інклюзивними санвузлами й душовими.

«У Хмельницькому чудова команда, у всіх горять очі. Звісно, медикам подобається те, що тут вони роблять свій внесок у нашу перемогу. Вони всім серцем і душею горять за цю справу. Я спілкувався в наших реабілітаційних центрах із хлопцями, дехто з них побував в іноземних лікарнях — вони кажуть, що в нас суперумови, а ще — що тут набагато краще ставлення, абсолютно не можна порівняти. За кордоном професійні лікарі з великим досвідом, а в нас віддають усю душу, і це є вирішальним. Тому відновлюватися в українських центрах, наприклад RECOVERY, краще й ефективніше, ніж за кордоном. Бо тут наші військові вдома, і для всіх лікарів, медсестер це — своє, це їхні хлопці й дівчата, і в кожного душа й серце з ними», — говорить засновник проєкту RECOVERY Віктор Пінчук.

У центрі працюють одразу три мультидисциплінарні команди медичної реабілітації. Залежно від потреб кожного пораненого тут його відновлюватимуть за індивідуальною програмою — лікарі фізичної реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, психологи, терапевти мови й мовлення та інші спеціалісти.

«На сьогодні відділення оснащене всім необхідним обладнанням європейського зразка, представники мультидисциплінарних команд застосовують доказові методи лікування, щоб якісно й швидко здійснити реабілітацію після травм центральної та периферичної систем, верхніх і нижніх кінцівок, політравми. Уся наша команда докладає максимум зусиль для швидкого відновлення, повернення до соціуму наших воїнів, а також для спільної перемоги», — розповіла Оксана Бочкарьова, директорка госпіталю, на базі якого розпочав роботу центр RECOVERY у Хмельницькому

Розвиток інноваційної реабілітації для військових — внесок Віктора та Олени Пінчуків у допомогу військовим, які захищають свободу й незалежність України. У хмельницькому центрі зможуть отримати якісну і безоплатну допомогу понад 2 000 військових щороку.

Загалом у центрах національної мережі вже отримали реабілітаційну допомогу понад 7 000 пацієнтів, велика кількість із яких повернулися на фронт. На сьогодні національна мережа реабілітаційних центрів RECOVERY налічує 10 центрів, які, крім Хмельницького, функціонують у Києві, Львові, Рівному, Вінниці, Черкасах, Одесі (два заклади) і на Дніпровщині (два заклади). Планується, що до кінця 2024 року мережа розшириться щонайменше до 16 центрів. Це надасть змогу допомагати понад 20 тисяч пацієнтів на рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...