
11:47, 13 березня 2024 р.
У Хмельницькій області через негоду знеструмлено 14 населених пунктів

У Хмельницькій області через негоду знеструмлено 14 населених пунктів, без електрики залишилися понад 3566 абонентів, повідомляє обласна військова адміністрація в телеграм-каналі в середу вранці.
"Станом на ранок в області внаслідок негоди знеструмлено 14 населених пунктів (із них 12 частково). Без електроенергії залишилися 3566 абонентів, зокрема 3322 побутових і 244 непобутових", - ідеться в повідомленні.
Для ліквідації наслідків негоди енергетики задіяли 4 бригади, 16 робітників і 4 одиниці техніки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
12:31, 22 червня